تام Steyer مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد پس از پایان ناامید کننده در کارولینای جنوبی

میلیاردر تام Steyer پایان دادن به پیشنهاد خود را برای سال 2020 نامزدی حزب دموکرات شنبه پس از کمتر از ستارگان در پایان در کارولینای جنوبی است.

به گزارش آسوشیتد پرس Steyer به اعلام خروج از اولیه تنها چند ساعت پس از این مسابقه بود به نام برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

Steyer در زمان سوم در کارولینای جنوبی — پشت بایدن و مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز — اما که به اندازه کافی برای نگه داشتن او را در مسابقه. (مرتبط: تام Steyer وعده $22 حداقل دستمزد پس از CBO پیش بینی شده 15 دلار هزینه 1.3 میلیون شغل)

صحبت کردن با یک گروه از هواداران در کلمبیا, کارولینای جنوبی, Steyer اذعان کرد که او دیگر نمی تواند دیدن یک مسیر رو به جلو است. “وجود دارد هیچ سوال امروز که این کمپین ما نا امید شدند که در آن ما آمد. اما من گفتم اگر من را نمی بینم یک راه برای برنده شدن است که من می خواهم به حالت تعلیق درآورد همسر من, کمپین و راستش من نمی می توانید ببینید یک مسیر که در آن من می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری.”

Steyer تا به حال بیش از 11 درصد آرا با 68% گزارش. او در حال حاضر ریخت و میلیون ها نفر به هر دو خود را پیشنهاد ریاست جمهوری و “نیاز به استیضاح” مبارزات انتخاباتی آگهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>