دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری تام Steyer و ctq قادر به نام رئیس جمهور مکزیک در مصاحبه با Telemundo اخبار این هفته است.

Steyer, Klobuchar و پیت Buttigieg بودند به صورت جداگانه مصاحبه در زبان اسپانیایی ایستگاه در پنج شنبه شب و در حالی که مبارزات انتخاباتی در ایالت نوادا پیش از این دولت حزبی در فوریه 22. زمانی که هر خواسته شد که به نام رئیس جمهور مکزیک Klobuchar سه اصطلاح مینه سوتا سناتور جواب داد: “نه.” Steyer یک تاجر میلیاردر نیز جواب داد: “نه.”

Buttigieg شهردار سابق South Bend, ایندیانا بود که تنها یکی از سه به درستی قادر به نام رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador. Obrador شد سوگند به عنوان رئیس جمهور مکزیک در ماه دسامبر سال 2018 است.

“آره جمهور لوپز Obrador امید دارم” Buttigieg پاسخ داد در حالی که پوزخند. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن به تعیین کارتل های مواد مخدر مکزیکی به عنوان گروه های تروریستی)

مصاحبه با Telemundo صورت گرفت پس از انتخابات ریاست جمهوری تاون هال میزبانی لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان بزرگترین و قدیمی ترین هیسپانیک سازمان دفاع از حقوق مدنی در این کشور با توجه به سن دیگو فاکس وابسته است. Buttigieg, Klobuchar و Steyer تنها دموکرات نامزد ریاست جمهوری برای حضور در فرد در حالی که ایالت ورمونت برنی ساندرز شرکت از طریق تماس تصویری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت