تام هنکس انجام ‘بزرگ نیست اما هنوز هم Ok’ پس از آزمایش مثبت برای Coronavirus

تام هنکس, خواهر, ساندرا هنکس Benoiton گفت: برادرش در حال انجام است “نه بزرگ اما هنوز Ok” پس از او و همسرش ریتا ویلسون آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“من ابلاغ شده با من برادر [تام هنکس.],” Benoiton گفت: ایمیل های روزانه در یک قطعه چهارشنبه منتشر. “او بزرگ نیست اما هنوز هم خوب است.”. (مرتبط: گزارش: Coachella بالقوه موکول به ماه اکتبر با توجه به Coronavirus نگرانی)

“[من] شوکه? هیچ. او یک بازیگر است نه خدا [اما] مراقبت های پزشکی در استرالیا خوب است,” او اضافه شده است. (مرتبط: در اینجا اعضای کنگره خود Quarantining پس از ملاقات با فرد مبتلا به کروناویروس در CPAC)

ساندرا که در حال حاضر در مستند در ایتالیا ادامه داد: “ما خوب اینجا… ماندن در منزل خوب است با ما و در این جامعه فوق العاده است. من خوش شانس هستم که به اینجا روح مردم شگفت انگیز است! ایالات متحده و بریتانیا در حال شکست مفتضحانه اما.” (مرتبط: Pearl Jam به تعویق انداختن تور آمریکای شمالی بیش از رشد Coronavirus نگرانی)

Benoiton خواهر نظرات آمده پس اخبار هفته گذشته که “مردود” ستاره و همسرش, آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که در استرالیا در پیش تولید برای آینده الویس پریسلی فیلم.

“سلام دوستان” هنکس توییتی. “ریتا و من در اینجا در استرالیا. ما احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد.”

“ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت,” او اضافه شده است. “اندکی تب بیش از حد. به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای Coronavirus و داشت به مثبت باشد.”

هنکس ادامه داد: “در حال حاضر. چه برای انجام بعدی ؟ پزشکی مقامات پروتکل هایی است که باید دنبال شود. ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز دارد. نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد نه؟”

بازیگر افسانه ای پس از آن وعده داده شده به نگه داشتن “جهان” و طرفداران ارسال شده و به روز شده قبل از او نوشت: “مراقبت از خود! – تام هنکس.”

در اوایل این هفته اخباری که هر دو او و همسرش شده بود از بیمارستان مرخص شده بعد از 5 روز و دوره نقاهت بودند و در یک خانه اجاره ای در کشور به عنوان آنها همچنان در قرنطینه است.

سوپراستار بازیگر Idris Elba روز دوشنبه اعلام کرد که او هم تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>