سناتور. روحانی با انتقاد نیویورک تایمز بیش از یک op-ed روزنامه منتشر شده جمعه خواستار شهرستانها به لغو خود را در ادارات پلیس گفت که این ستون را آمریکایی ها زندگی در “معرض خطر است.”

“در حال اجرا در این ستون قرار می دهد زندگی در معرض خطر” پنبه در توییتر نوشت در پاسخ به یک op-ed از فعال Mariame کابا تحت عنوان “بله ما به معنای واقعی کلمه لغو پلیس است.”

پنبه با استفاده از همان خط استدلال که یک گروه از نیویورک تایمز کارکنان به تصویب رسید به زور روزنامه به عذر خواهی برای اجرای یک op-ed از آرکانزاس جمهوری خواه منتشر شده در ژوئن 3.

در op-ed پنبه به نام گارد ملی برای tamp را در غارت و شورش است که ناشی از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در 25 مه تصویری نشان داد.

یک گروه از زمان کارکنان آشکارا شورش بیش از پنبه op-ed گفت آن قرار داده و زندگی روزنامه ” سیاه کارکنان در معرض خطر است.

این بار در مجوف به فشار داخلی با اتصال چندین یادداشت سردبیر به پنبه مقاله. سرمقاله صفحه ویرایشگر جیمز بنت استعفا داد. پنبه در پاسخ تمسخر بار برای خم شدن به عقب دلجویی از “بیدار کودکان” در روزنامه كاركنان است. پنبه نیز اشاره کرد که خود op-ed تمایز بین معترضان مسالمت آمیز او گفت: او از و تظاهر کنندگان و غارتگران که از تبار متعدد در شهرستانها در سراسر ایالات متحده است.

کابا را op-ed تکرار استدلال از “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش که فنر در پی فلوید مرگ است.

برخی از فعالان که از روح پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت باید گفت که این شعار است نه به معنای انتقال است که ادارات پلیس باید تعطیل شود. آنها ادعا می کنند که ادارات پلیس نیاز به دوباره اختصاص منابع به سمت خدمات اجتماعی. (مرتبط: تام پنبه اجرا می شود آگهی در نیویورک تایمز پس از Op-Ed باعث خشم)

قانونگذاران دموکرات — از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن — باید گفت که آنها را پشتیبانی نمی کند defunding ادارات پلیس به جای حمایت از اصلاحات گسترده.

اما کابا رد کسانی که نیم اقدامات در op-ed, نوشتن که ادارات پلیس فراتر از اصلاحات.

“به اندازه کافی” او نوشت. “ما نمی توانیم اصلاحات پلیس. تنها راه برای کاهش خشونت های پلیس برای کاهش تماس بین مردم و پلیس است.”

او افزود: “اما من را دریافت نمی اشتباه. ما در حال رها کردن جوامع ما به خشونت است. ما نمی خواهیم فقط ادارات پلیس. ما می خواهیم به آنها منسوخ شده است.”

“ما باید تغییر مسیر میلیاردها دلار که در حال حاضر به ادارات پلیس در جهت ارائه مراقبت های بهداشتی ، مسکن ، تحصیل و شغل خوب. اگر ما این کار وجود خواهد داشت کمتر نیاز به پلیس در وهله اول,” او گفت:.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de