‘امروز من است, معجزه روز’: Demi Lovato با تشکر از خدا برای دادن قدرت به مبارزه را از طریق My Darkest بار’

Demi Lovato خواستار جمعه, جولای 24 او را “معجزه بعد” و ستایش پزشکان با صرفه جویی در زندگی خود و خدا به او “قدرت به مبارزه را از طریق [او] تاریکترین دوران” پس از او بیش از حد.

“امروز من است, معجزه روز” 27 ساله خواننده به اشتراک گذاشته شده در دو سال سالگرد خود را در نزدیکی کشنده مواد مخدر مصرف بیش از حد.

“من خیلی خوش شانس را به یک. نشان دهنده آن چگونه [پزشکان] در Cedars-Sinai در زندگی من را نجات داد. چگونه زندگی من را تبدیل به چیزی فراتر از وحشی ترین رویاهای من.” (نمایش به صورت اسلاید: این بزرگترین Demi Lovato عکس در اینترنت)

“تنها 2 سال پس از آن روز وحشتناک من مشغول به عشق زندگی من [Max Ehrich],” او اضافه شده است. “من می توانم واقعا بگویم که من احساس می کنم رایگان از شیاطین. هر یک. من هرگز فکر نمی کردم این احساس ممکن است.” (مرتبط: Demi Lovato با عجله به بیمارستان ممکن است مصرف بیش از حد هروئین)

Lovato ادامه داد: در حالی که او اشاره کرد که آن را “فقط به خاطر من در عشق سقوط کرد (هر چند که نمی صدمه دیده است) اما از آنجا که بیش از 2 سال گذشته من به انجام کار بیشتر در خودم از من در تمام زندگی من.’

به “کمپ راک” ستاره رفت به توضیح است که “چیزهایی که استفاده می شود به نگه داشتن من را برای هفته ها یا حتی ماه ها عبور مانند طوفان گرمسیری به دلیل ارتباط من با خدا به من ارائه بی نهایت امنیت است.”

“قبل از من تا به حال یک حلقه نامزدی را در انگشت حلقه من تا به حال کلمه” من “[خالکوبی بر روی آن] به خودم یادآوری کنم که بدون توجه به آنچه من نذر خودم را دوست دارم” ستاره توضیح داد. شما نمی توانید به طور کامل عشق دیگری بدون دوست داشتن خود ،

در نهایت دمی به این نتیجه رسیدند او پست با تشکر خدا “برای این صلح و درک اما بیشتر از همه به من قدرت مبارزه را از طریق my darkest بار. با تشکر از شما به خانواده, دوستان و طرفداران برای همیشه حمایت و احترام به حریم خصوصی من در مورد این سفر است. من عاشق همه شما.”

این همه می آید پس از “هوشیار” hitmaker مشترک هیجان انگیز, اخبار روز پنج شنبه که او و دوست پسر Ehrich مشغول شد بعد از چهار ماه به مجله مردم تایید آنها آشنایی.

تبریک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>