عکس: AFP

در اصل توسط یک ربات دانشمند و جراح مغز و اعصاب به کمک هند را فقیر یک توستر به اندازه یک ارائه شده است امیدوارم که در این کشور در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و تقاضا پررونق است.

این ویروس در آن کشنده ترین حملات ریه ها, ساخت هواکش — که پمپ تنفس هوا را به یک بیمار بحرانی برای بیمارستان ها در سراسر جهان به عنوان آنها در حال غرق با COVID-19 موارد است.

با افزایش تلفات در هند که در آن یک مستند در سراسر کشور است که در نیروی تولید AgVa قابل حمل ونتیلاتور به ضرب گلوله از 500 یک ماه به 20 ، 000.

“وجود دارد هیچ راه ما می تواند پیش بینی کرده اند چیزی به عنوان بزرگ به عنوان این” جراح مغز و اعصاب گفت: Deepak Agrawal که شرکت توسعه دستگاه با ربات دانشمند Diwakar prabha.act

قیمت در حدود $2,000 AgVa ونتیلاتور یک کسری از قیمت متعارف هواکش که برای بیش از $10,000.

هند مانند بسیاری از کشورها دارای یک انتقاد از کمبود تخت و دستگاه تهویه مصنوعی برای آن 1.3 میلیارد نفر است. جنوب کشور آسیایی است که تا کنون گزارش شده است بیش از 1600 نفر و 38 و میر ناشی از COVID-19.

برای افزایش آمادگی برای افزایش موارد دولت هند ممنوع اعلام کرده است صادرات coronavirus مرتبط پزشکی صادرات از جمله هواکش.

این AgVa کارخانه در نزدیکی پایتخت دهلی نو شده است اجازه داده می شود به کار صاف کردن به چه چیزی می تواند یک سلاح کلید زمانی که هند به طور کامل به مقابله با این بیماری همه گیر.

سازندگان می گویند AgVa — که وزن آن فقط 3.5 کیلو (7.7 کیلو) — کمک خواهد کرد که حرکت کمتر بحرانی بیماران مبتلا به بازگشت به خانه های خود را به عنوان ماشین خود را آسان به حمل و نقل و نصب و نیاز به قدرت کم است.

“در مورد شما می خواهید برای تبدیل یک هتل به ICU شما می توانید به سادگی با قرار دادن این دستگاه و شروع به کار آن را به عنوان نیازی به دیگر زیرساخت های” prabha.act

Maruti Suzuki, هند, بزرگترین ماشین سواری, ساز متعهد شده است برای کمک به AgVa تا سطح شیب دار تولید پس از دولت خواست تمام اتوماتیک شرکت برای کمک به ضد coronavirus تلاش است.

پلاگین و تنفس

دیدن مردم در صف برای زندگی-پشتیبانی از تجهیزات در هند موسسه علوم پزشکی در دهلی نو در سال 2016 متقاعد Vaish و Agrawal که وجود دارد نیاز حاد به صورت ارزان و قابل حمل ونتیلاتور.

“ICU مراقبت بسیار گران است. در بخش خصوصی حتی ثروتمندترین ثروتمند نمی توانیم آن را برای یک مدت زمان طولانی” گفت: prabha.act

آنها اجتناب گران قیمت قطعات وارداتی به نگه داشتن هزینه های پایین Agrawal اضافه شده است.

با آن پول نقد گرسنگی سیستم بهداشت هند تنها حدود 40,000 فن و کارشناسان که دیده coronavirus بحران منفجر شدن در اروپا هشدار داده اند این می تواند تبدیل به یک فاجعه کمبود برای هند است.

RV Asokan دبیر هندی انجمن پزشکی گفت: AgVa قابل حمل ونتیلاتور شد نوع نوآوری مورد نیاز برای پر کردن سلامت شکاف.

“این است که یک مدل پایه است که خدمت در این سناریو فعلی آن را به عنوان ساده اکسیژن دستگاه” گفت: Asokan که اضافه شده است که آن را کمک خواهد کرد COVID-19 بيمار اما کسانی که تا به حال پیوند و جراحی عمده.

Sunita شارما که پسر شد, در بیمارستان بستری به مدت پنج سال با فلج عصب وضعیت داده شد یکی از ماشین آلات به صورت رایگان.

“شوهر من و من تا به حال به نوبت به ماندن با او در بیمارستان و تحت تاثیر زندگی ما” شارما گفت: AFP.

“من ویران شد وقتی پزشکان به من گفت پسر من را به صرف بقیه عمر خود را بر روی یک تخت.

“حداقل در حال حاضر من می توانم اقامت در خانه به مراقبت از او و بقیه خانواده است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de