TNIE عبارات | ایمنی دانش آموزان مهم تر از امتحانات: HRD وزیر رامش Pokhriyal

بیان اخبار سرویس

اتحادیه وزیر توسعه منابع انسانی (HRD) رامش Pokhriyal ‘Nishank’ روز سه شنبه گفت: ایمنی دانش آموزان از اهمیت زیادی برخوردار در حال حاضر به عنوان عدم قطعیت بیش مهندسی پزشکی و امتحانات ورودی در سمت چپ دانش آموزان در سراسر کشور مضطرب و نگران است. او گفت: امتحانات انجام می شود بعد از آن.

Pokhriyal صحبت شد در ‘چالش ها و راه حل های مرتبط با آموزش و پرورش در یک پست-coronavirus جهان با Prabhu Chawla, سرمقاله, مدیر, The New Indian Express, در TNIE عبارات یک سری از زنده رسانه با برجسته مردم است. آنها نیز پیوست S Vaidhyasubramaniam معاون صدراعظم SASTRA تلقی شود دانشگاه.

“این تصمیم بستگی دارد شایع وضعیت. ما در مورد مراقبت از دانش آموزان ما اول ایمنی; آنها آینده ما… ما با تمرکز بر تندرستی خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس” گفت: Pokhriyal.

بیان کرد که در دو ماه گذشته بوده است دشوار برای او را به عنوان به خوبی به عنوان دانش آموزان گفت: “من برای تقریبا 16-18 ساعت در هر روز است. برخی از دانشجويان در خوابگاهها بسیاری در جاده ها و مدارس بودند در شرایط کار. بنابراین دست زدن به این وضعیت بود که آسان نیست. سپس برخی از تصمیم گیری تا به حال گرفته شده در مورد رقابتی دانشگاه و امتحانات هیئت مدیره. وجود ندارد یک روز وقتی که من نمی باید به یک تصمیم مهم. در این دو ماه ما تعامل با 33 کرور دانش آموزان بیش از 1 کرور معلمان و والدين دانش آموزان از طریق آنلاین کنفرانس ها. ما نیز صحبت کرد و به همه کشورها آموزش وزیران برای تصمیم گیری های مهم در مورد مدارس و آموزش عالی” او گفت:.

او افزود که این مرکز آمده است تا با وسایل مختلف برای دانش آموزان به از دست دادن نیست در جلسات علمی خود را.

“این UGC در حال کار به سمت ساخت آموزش آنلاین ممکن است در کشور; آن است که گام در مسیر درست است. ما در حال کار در روز و شب به ایجاد یک بیشتر برسد و آموزش آنلاین در دسترس برای همه است. ما تلاش کرده اند ما را به بهترین آن را ممکن است برای دانش آموزان روستایی بیش از حد برای مطالعه آنلاین از طریق تلویزیون مجموعه, اگر لپ تاپ و یا گوشی در دسترس نیست. ما به روز رسانی SWAYAM پورتال محتوای به طور منظم, DIKSHA پورتال نیز وجود دارد e-Paathshala است CBSE مطالعه مواد تقریبا در 15 زبان” اضافه شده Pokhriyal.

او گفت: دولت نیز آماده همکاری با شرکت های خصوصی به منظور توسعه برنامه های کاربردی برای دانش آموزان است. “ما در حال حاضر توسعه Aarogya Setu برنامه برای ایمنی مردم. به طور مشابه, آزمون ملی Abhyas برنامه برای NEET دانش آموزان دارای انواع مواد. آن را در حال حاضر دریافت بیش از 6,50,000 بار. بیش از 11,20,000 دانش آموزان گرفته اند mock tests,” او اضافه شده است.

در بازگشایی مدارس Pokhriyal گفت: “این همه بستگی دارد چگونه آمادگی مدارس هستند. هر زمان که ما تصمیم به باز کردن مدارس ما صحبت متحده وزارت خانه و به دنبال همه دستورالعمل های لازم ارائه شده توسط وزارت بهداشت و درمان. اما آنچه اهمیت ترین در حال حاضر است که ایمنی از دانش آموزان ما. آموزش و پرورش به همان اندازه مهم است اما ما نیاز به اقدامات احتیاطی را برای اولین بار به عنوان وضعیت مطالبات است.”

در پاسخ به Vaidhyasubramaniam سوال در چه سیاست تغییر سیستم آموزش و پرورش هند می تواند دیدن پست-COVID-19 وزیر گفت: “تغییرات اتفاق می افتد در خود مثل آموزش از راحتی از خانه ما. در حال حاضر ما را تشکیل می دهند بر این اساس سیاست های جدید را ایجاد دوره های آموزشی و مطالعه در مورد چگونه به آنها را جذاب تر و تعاملی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net