TMC بازدید در ساعت مودی نه از جمله بنگال در Garib Kalyan Abhiyaan

توسط PTI

کلکته: تکرار است که این مرکز بود و بی تفاوت به وضعیت فقرا در بنگال غربی حاکم TMC روز دوشنبه به دنبال یک توضیح از نارندرا نخست وزیر و نه از جمله دولت در ‘Garib Kalyan Rojgar Abhiyaan’, شغل, طرح برای کارگران مهاجر.

بی جی پی از رهبران این استدلال که دولت کنار گذاشته شد به عنوان TMC دولت در گذشته بود تصمیم گرفتند از دو مرکزی طرح — PM Kissan Samman Nidhi و Ayushman بهارات.

ارشد TMC رهبر و برادرزاده وزیر Mamata بانرجی Abhishek بانرجی ادعا مودی دولت را نادیده گرفته است بنگال که در حال حاضر به 11 لاخ کارگران مهاجر.

“شری @narendramodi Ji, چرا پرهیاهو را نادیده نگرانی از 11 لاخ کارگران مهاجر از #بنگال که به تازگی بازگشت به خانه های خود.

چرا WB مانده است از Garib Kalyan Rozgar Abhiyan? چرا این بی تفاوتی نسبت به مردم بنگال” او هنوز توییتی.

بخوانید| Bengal ورود در Garib Kalyan Abhiyaan امکان پذیر نیست تا TMC در قدرت: Rahul سینها

نخست وزیر روز شنبه با راه اندازی طرح اشتغال با مبلغ سرمایه گذاری 50,000 تومان کرور روپیه برای کارگران مهاجر که در بازگشت به خانه متحده در میان coronavirus ناشی مستند.

این Garib Kalyan Rozgar Abhiyaan اجرا خواهد شد در یک حالت ماموریت بیش از 125 روز در 116 مناطق شش متحده-Bihar, Madhya Pradesh, Uttar Pradesh, Rajasthan, Jharkhand و Odisha –آن را دریافت حداکثر تعداد کارگران مهاجر.

بازتاب Abhishek بانرجی TMC دبیر کل Partha Chatterjee گفت: این تصمیم برای حفظ بنگال غربی از این طرح نشان می دهد که “BJP است نه زحمت در مورد وضعیت توسعه”.

“بی جی پی که تنها علاقه مند به پیروزی در رای.

آنها زحمت نیست در مورد توسعه در کل مردم به همین دلیل است که آنها نگه داشته بنگال از این طرح.

برای چند هفته گذشته بودند با ریختن اشک تمساح برای مهاجران در اینجا در حال حاضر آنها را در معرض” او گفت:.

رهبر کنگره در Lok سبها Adhir Ranjan Chowdhury به تازگی نوشته شده به PM درخواست او را شامل West Bengal تحت Garib Kalyan Rojgar Abhiyaan به عنوان دولت می فرستد یک تکه بزرگ از کارگران به دیگر نقاط کشور برای کار.

“من شوکه شده بود برای پیدا کردن که بنگال نشده است ذینفع در این طرح است. این به نظر نمی رسد درست است. این کارگران مهاجر از بنگال باید محروم نمی شود,” او گفت:.

دولت بی جی پی به رهبری, اما دوخته سرزنش در TMC تقدیر و تصمیمات آن در گذشته برای مرکز حرکت می کند.

“شده اند وجود دارد موارد که در آن به دولت اجازه داده است و نه اجرای انواع مرکزی طرح های رفاه مانند ساعت Kissan Samman Nidhi برای کشاورزان و Ayushman بهارات سلامت طرح برای فقرا است.

هیچ نقطه ای در اختصاص یک طرح به یک دولت است که تمایلی به پیاده سازی آن برای مقرره منافع سیاسی” BJP ملی وزیر Rahul سینها اعلام کرد.

یک بار بی جی پی می آید به قدرت در غرب بنگال مرکزی طرح می تواند اجرا شود در دولت, او گفت:.

این موضوع از آوردن به خانه کارگران مهاجر است snowballed به عمده سیاسی ردیف در غرب بنگال در طول چند هفته گذشته با بی جی پی و دولت مرکزی ادعا که دولت اسرائیل را مشتاق به آنها را به عقب ادعا رد شده توسط TMC تقدیر.

وزیر Mamata بانرجی در ماه گذشته آمار در راه آهن برای “ارسال قطار مربا بسته بندی شده با کارگران مهاجر با کل بی اعتنایی اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im