تیم اسکات انفجار ‘جیرجیرک” از دموکرات ها در بایدن میاد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘رکورد’ در مسائل

جمهوری خواه کارولینای جنوبی, سناتور. Tim Scott لعنتی از “جیرجیرک” از آمدن دموکرات ها در مورد معاون رئیس جمهور جو بایدن نظرات در مورد افرادی که به حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آینده از بایدن اعلام در صبح روز جمعه را “باشگاه صبحانه” پادکست که سیاه مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان “ain’t سیاه” و سپس عذرخواهی چند ساعت بعد اسکات به نظر می رسد در فاکس نیوز’ “داستان با Martha MacCallum” واکنش نشان می دهند. کارولینای جنوبی, سناتور قبلا محکوم بایدن را ظاهری را آرا داده شده به عنوان “همتراز برای دوره” برای دموکرات ها.

تماشا کنید:

“خب من نمیخوام توجیه رفتار خود مغرور حساس و دردناک نظر است که او ساخته” اسکات گفت: فاکس نیوز لنگر Martha MacCallum. “این به من می گوید که او گرفته سیاه و سفید رای داده و او ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

اسکات اشاره کرد, بار دیگر که بایدن رکورد در مدرسه busing و جرم و جنایت “نامیده شده است به سوال” توسط دموکرات ها اما با اشاره به “جیرجیرک” اتفاق می افتد در حال حاضر.

“این است که آرام به عنوان یک موش کلیسا در حال حاضر در سمت چپ و من خسته از شنیدن مردم قرار داده و دموکرات ها در قرار گرفتن وقتی که می آید به توهین نژادی نظرات توهین آمیز و آنها را نگه جمهوری خواهان به یک بسیار متفاوت استاندارد,” او گفت:.

کارولینای جنوبی, سناتور به ذکر چند تا از مغلوب ساختن پیشی جستن دستاوردهای همکاری با جامعه سیاه و سفید مانند اخیرا به تصویب مرحله اول قانون فرصت مناطق و به طور دائم بودجه “تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها برای اولین بار در آمریکا در تاریخ است.”

“پس چه پیشنهاد من در اینجا این است که من خیلی دوست دارم, دوست دارم از این فرصت برای قرار دادن رکورد در مقابل رکورد زیرا اگر ما که آفریقایی-آمریکایی ها خواهد بود و رای گیری به طور مستقل برای برخی از رئيس جمهور تهمت برخی برای معاون رئیس جمهور بایدن” او گفت:.

اسکات توضیح می دهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به او آمد و پس از Charlottesville نظرات و خواسته او را به “کمک به من کمک کسانی که من را جرم است.” (مربوط به: ‘شما نمی تعیین می کند که ما برای رای دادن’: افسانه فوتبال هرشل واکر انفجار هسته ای در زیر ‘ain’t سیاه” نظر)

“پس آنچه را که رئیس جمهور تهمت انجام داده است او نشسته و در حال گفتگو هنگامی که وجود دارد یک چالش است” گفت: Scott. “در حال حاضر من تا به حال فرصتی برای نشستن با او را به خاطر من صریح مورد نظر خود. چه می شنوم از دوستان من در سمت چپ ؟ هیچ کس در رهبری این است که صحبت کردن در برابر معاون رئیس جمهور بایدن. هیچ کس خواستار نظرات خود را بر روی فرش. شما می توانید پیشرفت خود را. رئیس جمهور تهمت پیشرفت زیرا او حاضر به گفتگو. دردناک مکالمه و ما قادر به پیدا کردن یک مسیر رو به جلو است.”

“عیب پوشی معاون رئیس جمهور بایدن نظرات تنها به این معناست که او خواهد شد به طور مداوم بی احترامی سیاه, رای,” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im