Infinite اعلام کرد قصد دارد برای ایجاد 10,000 شغل های آمریکا در طول سه سال آینده

  • Infinite اعلام کرد قصد دارد برای ایجاد 10,000 شغل های آمریکا در طی سه سال آینده یک سخنگوی این شرکت گفت: Axios شنبه. او گفت: این شرکت متعهد به ساخت “تیم های که در آن ما کاربران.”
  • این شرکت در تلاش است تا فاصله خود را از چین از جمله استخدام فعالان سیاسی به لابی از طرف Infinite و متوقف شد و با استفاده از چین مبتنی بر کارکنان به وزش خارجی مطالب.
  • ایالات متحده قانونگذاران و مقامات دولتی هستند در ضمن تحمل پایین در برنامه به عنوان برگ برنده دولت شناور احتمالا ممنوعیت Infinite بیش از نگرانی هایی است که این شرکت بیش از حد در هم تنیده با حزب کمونیست چین.

Infinite را اعلام کرد طرح سهشنبه برای ایجاد هزاران شغل های آمریکا در میان موشکافی از نمایندگان مجلس بر این باورند که این شرکت وابسته به حزب کمونیست چین.

این شرکت گفت: این امر اضافه کردن 10,000 شغل در آمریکا بیش از سه سال آینده Infinite سخنگوی جاش گارتنر گفت: با توجه به Axios گزارش منتشر شده روز سه شنبه. Infinite رشد کرده فقط از 500 کارمند در ماه ژانویه به 1400 نفر از سه شنبه Axios گزارش شده است.

“آن را حمایت از رشد اقتصادی در کشور است و استراتژی ما از ساختمان بیرون تیم های که در آن ما کاربران” گارتنر گفت. (مرتبط: Infinite استخدام سابق جمهوریخواه و دموکرات کنگره کارکنان به لابی در سیاست آمریکا پیش از انتخابات)

برنامه دانلود شده است بیش از 2 میلیارد بار در سطح جهان در App Store و Google Play با توجه به سنسور برج ذخیره اطلاعات یک شرکت فراهم می کند که مشاوره بازاریابی برای برنامه های تلفن همراه. برنامه تولید بیشترین محبوبیت برای هر برنامه در یک چهارم سنسور برج های گزارش شده در ماه آوریل است.

هنوز قانونگذاران بوده است مشکوک از تازه بدوران رسیده شرکت می باشد.

سناتور. جاش هاولی و دیگر جمهوری خواهان طلبه Infinite پدر و مادر شرکت ByteDance. میسوری جمهوری خواه هشدار داد در مارس بیانیه مطبوعاتی که ByteDance “شامل چین کمونیست اعضای حزب در رهبری است.” او همچنین پیشنهاد کرد Infinite “بستری” برای ارسال اطلاعات کاربر به چین است.

سناتور. چاک شومر از نیویورک از حزب دموکرات خواسته جامعه اطلاعاتی ایالات متحده برای ارزیابی Infinite ملی خطرات امنیتی در اکتبر 2019 گفت که چنین برنامه های می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی از شهروندان آمریکایی و یا تبدیل شدن به هدف از نفوذ خارجی مبارزات. شومر و هالی نگرانی Infinite می تواند جمع آوری اطلاعات کاربر و ارسال آن به چین است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo پیشنهاد در طول یک ماه جولای 7 روباه مصاحبه جدید که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به ممنوعیت این برنامه است. آمریکایی ها باید از دانلود نرم افزار “تنها اگر شما می خواهید اطلاعات خصوصی خود را در دست چینی از حزب کمونیست” Pompeo گفت.

Infinite تلاش کرده است راه های مختلفی برای اطمینان قانونگذاران باشید که از نرم افزار است که به طور جدایی ناپذیری به پکن.

متوقف شد و با استفاده از چین مبتنی بر مدیران

Infinite اعلام کرد در ماه مارس که آن را قطع استفاده چین مبتنی بر مدیران برای نظارت در خارج از کشور, محتوای یک حرکت است که بنا به گزارش ها در نتیجه تقریبا 100 جمله مدیران تغییر به دیگر موقعیت خود را در داخل شرکت وال استریت ژورنال گزارش داد در ماه مارس است.

“ما در حال کار برای پیدا کردن گزینه های شغلی در این شرکت برای چین مبتنی بر کارکنان” گارتنر گفت TheWSJ. محلی تیم را بیش از این نقش پس از چین مبتنی بر مدیران نظارت محتوای some non-U. s., مناطق, او اضافه شده است.

Infinite استخدام های سیاسی فعالان لابی کنگره

این شرکت استخدام کرده است فعالان سیاسی به لابی در Infinite طرف از جمله مایکل هکر که مشغول به کار به عنوان یک مشاور ارشد دموکراتیک خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn از کارولینای جنوبی, CNBC گزارش 10 ژوئیه.

Infinite نیز استخدام فردی بارنز سابق کارمند جمهوریخواه کنگره کوین مک کارتی کالیفرنیا با توجه به بارنز صفحه مربوط به. جرثقیل Dockery سابق مطبوعات دستیار سابق اوباما در مجلس Paul Ryan, پیوست بارنز به عنوان یکی از شرکت های لابی در سیاست های دولتی.

راه اندازی شفافیت مرکز

Infinite راه اندازی یک اصطلاح شفافیت مرکز در لس آنجلس که در آن مقامات و کارشناسان می تواند نظارت بر این شرکت از راه دور. مرکز بعید است که شامل دفاتر که در آن شرکت می کند محتوای نقد و بررسی تصمیمات معنی کارشناسان تنها یک نگاه اجمالی به اعتدال فرایند Axios گزارش در ماه مارس است.

مقامات شرکت نیز گفت: این مرکز تنها تلاش اولیه برای حفظ شفافیت. “بعد ما را در گسترش این مرکز شامل بینش ما کد منبع و تلاش های ما در اطراف حریم خصوصی اطلاعات و امنیت” این شرکت اعلام کرد در ماه مارس بیانیه

Infinite است را رد کرد و هر گونه اشاره است که آن را با این نسخهها کار به نمایندگی از چین است.

“Infinite جمع آوری بسیار کمتر از ایالات متحده اطلاعات کاربر از بسیاری از شرکت های ما در فضا و فروشگاه های آن را در آمریکا و سنگاپور. ما نیست و نمی خواهد آن را به دولت چین” سخنگوی اشلی نش-هان این DCNF.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>