سه مظنون coronavirus موارد گزارش شده در افغانستان: وزارت بهداشت

یک فروشنده خیابانی فروش ماسک محافظ در, تهران, ایران, فوریه 20, 2020. AFP/Atta Kenare/فایل

کابل: افغانستان عمومی وزارت بهداشت تایید شده در یکشنبه که شده سه مورد مشکوک به کرونا ويروسی در کشور است که نمونه خون فرستاده شده بود به پایتخت کابل برای تجزیه و تحلیل و تشخیص است.

مشکوک coronavirus نفر از استان هرات, Tolo News در گزارش به نقل از سخنگوی وزارت وحیدالله Mayar که گفت: بیماران دارای “اخیرا در بازگشت از شهر قم در ایران”.

نتایج آزمون از نمونه خون فرستاده شده به کابل در دسترس خواهد بود به زودی Mayar اضافه شده است.

ایران بسته می شود و مدارس و مراکز فرهنگی

یک روز قبل از ایران دستور داده بود مدارس و مراکز فرهنگی بسته می شود پس از شیوع کروناویروس کشته شدن پنج نفر در جمهوری اسلامی است. آخرین مرگ گزارش شده از میان 10 مورد جدید, مقامات گفت.

Coronavirus — رسمی شناخته شده به عنوان COVID-19 — کشته شدن 2,345 فتح کرد گرفته شد مردم در چین کانون این بیماری همه گیر از دسامبر 2019 و 17 در جای دیگر در جهان است.

شیوع این بیماری در کشور تا به حال برای اولین بار ظاهر در روز چهارشنبه زمانی که مقامات گفت: این ادعا زندگی دو نفر از افراد سالمند در قم یک شهر مقدس جنوب پایتخت, تهران, آنها را برای اولین بار تایید مرگ در خاورمیانه است.

“ما 10 جدید تایید موارد COVID-19” ایران سلامت سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفته بود تلویزیون دولتی در روز شنبه. “یکی از موارد جدید است متاسفانه در گذشت.”

آخرین موارد را به 28 تعداد کل تایید عفونت در ایران.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im