سه جدید ناب مراجع در برابر رهبران سیاسی سابق دولت مقامات تایید

سه جدید ناب مراجع در برابر رهبران سیاسی سابق دولت مقامات تایید شده

اسلام آباد: تشکیل پرونده های جدید فساد مراجع در برابر چند برجسته و رهبران مخالف دولت سابق و مقامات دولتی از جمله PML-N جمهور Shehbaz Sharif و پسران او حمزه و سلمان مورد تایید سهشنبه ملی پاسخگویی دفتر (NAB) رئیس دادگستری (retd) جاوید اقبال.

یک سخنگوی NAB گفت: اولین مرجع تصویب شد در برابر Shehbaz Sharif, محمد حمزه Shehbaz و سلمان Shehbaz در میان دیگران بیش ادعا انباشت دارایی های فراتر از معنی به لحن Rs7.328 میلیارد.

“برای دارایی گفت: متهم افراد متمرکز نامتناسب منابع مالی خارجی حواله و وام — که تا به حال ثابت شده است جعلی گفت:” سخنگوی.

“متهم شدند نیز عامل benami شرکت های برگزار شده در نام خود کارمندان و یا همکاران به محل درآمد حاصل از جرایم برای منافع خود,” او گفت:.

دوم مرجع تایید شده در برابر افسران وزارت امور خارجه و دیگران در مورد فساد اداری و شیوه های فاسد در فروش سفارت پاکستان در جاکارتا اندونزی.

بین سال های 2001 و 2002 پس از آن-سفیر پاکستان به اندونزی Major General (retd) سید مصطفی انور حسین تا به حال به فروش ساختمان سفارت پاکستان در جاکارتا در “یک اتفاقی قیمت از طریق یک روش غیر شفاف و بدون قدرت قانونی” با توجه به سخنگو.

متهم در نتیجه باعث از دست دادن $1.32 میلیون دلار به خزانه ملی.

به طور مشابه یک مکمل مرجع تصویب شد در برابر نخست وزیر سابق شهيد Khaqan عباسی و پسرش عبدالله, PML-N رهبر Miftah اسماعیل سابق رئیس SSGC هیئت مدیره سابق EETPL مدیر عامل و PSO MD شیخ عمران الحق سابق PQA رئیس Agha Jan اختر سابق OGRA رؤسای سعید احمد خان و Uzma عادل خان عضو سابق نفت از OGRA Aamir Naseem سابق PSO MD شهيد M اسلام و همچنین به عنوان Engro پارسیان رئیس حسین داوود و مدیر آن Abdul Samad داوود, در میان دیگران.

اتهام آمده است که متهم از طریق غیر شفاف روند اعطا ترمینال LNG-1 قرارداد.

متهم عمومی officeholders سوء استفاده مقامات خود را در چشم پوشی فعال با یکدیگر به غیر قانونی دستاوردهای Rs14.146 میلیارد به EETL/ETPL/ECL در ارتباط با ترمینال LNG-1 از EETL و همچنین باعث قتل غیر عمدی از دست دادن Rs7.438 میلیارد و حدود برای عدم بهره برداری از ظرفیت استفاده نشده از دوم ترمینال LNG از PGPL از آوریل 2015 به سپتامبر 2019.

از این رو مسئولیت کل مقدار به Rs21.584 میلیارد, حدود تا ماه سپتامبر سال 2019.

مربوط به ذکر است در اینجا که بیشتر ضرر و زیان را متحمل شود برای 10 سال آینده به مقدار Rs47 میلیارد تقریبا به عنوان گفت: قرارداد منقضی خواهد شد در آوریل 2029.

در طول دوره سپرده غیر قابل توضیح از Rs1.426 میلیارد دریافت کرده بودند در حساب عبدالله عباسی و Rs1.294 میلیارد بودند سپرده در حساب های بانکی از Khaqan عباسی در طول دوره از سال 2013 تا 2017, که در طی آن بالا گفت: ترمینال LNG معامله زده شد.

با توجه به اشاره با پنهان کردن منشاء فوق رسوبات و لایه بندی متهم نیز مرتکب جرم پول شویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im