سه coronavirus موارد در هند; 80 افرادی که در تماس با دنبال

توسط آنلاین میز

پس از یک آرامش رمان coronavirus اتحاد لرزاند هند دوباره.

دو هندی – یکی در هند و دیگری در حیدرآباد – و گردشگری در بازدید از راجستان باید آزمایش مثبت برای این ویروس در روز دوشنبه.

هر دو سرخپوستان گفته می شود با ثبات است.

راجستان وزیر بهداشت Raghu شارما گفت: گردشگری برای اولین بار نمونه آزمایش شده بود منفی در فوریه 29, اما از آنجایی که وضعیت خود را به حال بدتر دوم نمونه جمع آوری شد و فرستاده شده به موسسه ملی ویروس شناسی پونا. هر دو آزمون در نمونه دوم آمد مثبت است.

همچنین بخوانید: مرگ و میر عبور از 2900 در چین, جهانی, شمارش موج گذشته 3,000

این Telangana دولت گفت: 80 بیشتر سرخپوستان بودند تحت تماشای پس از حیدرآباد مبتنی بر نرم افزار مهندس کار برای یک بنگلور مبتنی بر نرم افزار شرکت آزمایش مثبت است.

24-year-old فرستاده شده بود به دبی توسط شرکت خود را که در آن مقامات تصور او قرارداد این ویروس از هنگ کنگ شهروندان است.

او گفت که در تماس با 80 نفر پس از فرود در بنگلور در فوریه 19/20 از جایی که سفر او به Telangana در یک اتوبوس در فوریه 22. همه این 80 در حال حاضر در حال پیگیری است.

Telangana وزیر بهداشت E Rajender گفت: دولت خود را نیز به اطلاع همتایان خود در کارناتاکا.

“ما به دنبال این مرکز دستورالعمل” Rajender اضافه شده در حالی که جذاب برای آرامش و اصرار دارد که این ویروس نمی خواهد به سرعت گسترش داده ما را آب و هوای گرمسیری و درجه حرارت بالا.

“این شخص را درمان می شود. وضعیت خود پایدار است و هر احتیاط گرفته شده است. ما هشدار و وضعیت ماشین آلات مجهز شده است برای رسیدگی به وضعیت” او تاکید کرد.

Dr Prakash کومار مشترک مدیر واگير, Karnataka خانواده و سلامت وزارت رفاه تایید کرد که گروه او بیش از حد بود ،

“هنگامی که نرم افزار مهندس فرود در بنگلور او دوست داشت بدون علامت. بنابراین ما نگه داشته و او را تحت صفحه اصلی جداسازی طبق پروتکل برای کسانی که سفر از یک کروناویروس مبتلا کشور است. او از چپ به حیدرآباد پس از دو روز. وجود دارد او یک تب. مقامات در Telangana گرفته اند خود نمونه ای که تست مثبت برای coronavirus و او نگه داشته شده است در بیمارستان انزوا وجود دارد,” او گفت:.

“ما در حال پیگیری تماس با افراد در مکان های که در آن سفر او را بنگلور یا حیدرآباد برای بررسی سلامت خود را که اتوبوس او در زمان و جزئیات دیگر,” او اضافه شده است.

نرم افزار مهندس تا به حال در ابتدا به بررسی خصوصی فوق تخصص بیمارستان در حیدرآباد. از اینجا او با اشاره به دولتی بیمارستان گاندی در دولت است.

همچنین بخوانید: ‘هند امن و نتانیاهو و وزیر گردشگری Prahlad پاتل در Coronavirus

دهلی بیمار که تست مثبت بود و سابقه سفر به ایتالیا.

“هر دو گروه از بیماران با ثبات هستند و از نزدیک نظارت” وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: در یک جلسه جداگانه.

سه نفر از کرالا قبلا آزمایش مثبت برای این ویروس در هند و همه آنها درمان شده بودند از آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>