سه خدمه مرد انفجار به ایستگاه فضایی بین المللی با وجود ویروس-آمار ساخت


خبرگزاری فرانسه/روسی آژانس فضایی Roscosmos/آندره Shelepin

آلماتی: سه خدمه مرد لعنتی خاموش به ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) در پنجشنبه پشت سر گذاشتن یک سیاره غرق coronavirus بیماری همه گیر.

آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner روسیه Roscosmos آژانس فضایی ناسا کریس کسیدی راه اندازی در 8:05am می باشد GMT از روسیه بایکونور Cosmodrome در قزاقستان که در آن COVID-19 موجب شده است تا تغییرات به قبل از راه اندازی پروتکل.

خدمه گفت: کنترل زمینی است که آنها “احساس خوب” فقط قبل از آنها با موفقیت وارد مدار تلویزیون ناسا گزارش شده است. انتظار می رود آنها را به حوض با ISS 2:15pm GMT.

تحت شرایط معمول خروج خدمه را مواجه با پرسش های زیادی را فشار دهید قبل از بسته بودن دست تکان داد با خانواده و دوستان است.

نه حاضر بودند در این دور زمان چون از سفر از محدودیت های اعمال شده بیش از این ویروس اگر چه خدمه آیا پاسخ به ایمیل فرستاده سوال از روزنامه نگاران در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

کسیدی, 50, بستری خدمه مبتلا شده بود توسط خانواده های آنها نمی شود قادر به در بایکونور برای خود blastoff به ISS است.

“اما ما درک می کنیم که تمام جهان را نیز تحت تاثیر همان بحران” کسیدی گفت.

فضانوردان به طور معمول به قرنطینه جلوتر از ماموریت های فضایی و به فینال کنفرانس مطبوعاتی در بایکونور از پشت یک دیوار شیشه ای برای محافظت از آنها را از عفونت است.

این روند شروع شد و حتی زودتر از حد معمول در ماه گذشته به عنوان سه نفر و رزرو خدمه ماندم, به, در, روسیه,’ ستاره شهر مرکز آموزشی در خارج از مسکو اجتناب سنتی قبل از راه اندازی مراسم و بازدید از پایتخت.

Roscosmos گفت: فضانورد اولگ Skripochka خواهد پرواز به روسیه از cosmodrome نه از معمول گذرگاهی از Karaganda فرودگاه که در هنگام بازگشت به زمین را از ISS در اواخر این ماه.

ناسا هنوز تایید برنامه سفر برای اندرو مورگان و جسیکا Meir خواهد شد که خروج ISS همراه با Skripochka در آوریل 17.

راهنمایی در مورد خود انزوا

ISS به طور معمول حمل تا شش نفر در یک زمان و به یک فضای قابل زندگی از 388 متر مکعب (13,700 فوت مکعب) — بزرگتر از شش اتاق خواب خانه با توجه به ناسا.

آن ابعاد را صدا دلخواهی برای بسیاری از ساکنان کره زمین بیش از نیمی از آنها در اشکال مختلف مستند به عنوان دولت در پاسخ به COVID-19 با اقدامات شدید.

اما ساکنان ISS اغلب احساس تنهایی و طلب راحتی خانه.

در هفته های اخیر فضانوردان و فضانوردان در ISS و در روی زمین اند های راهنمایی در مقابله با خود انزوا.

در یک قطعه برای نیویورک تایمز ماه گذشته ناسا Scott Kelly گفت: بزرگترین دست در طول تقریبا یک سال در فضا طبیعت — “رنگ سبز و بوی خاک و احساس گرم خورشید در چهره من”.

در حالی که توصیه هوای تازه پیاده روی برای کسانی که هنوز قادر به لذت بردن از آنها کلی نیز وجود دارد گفت: هیچ مشکلی با مردم صرف زمان بیشتری را در مقابل یک صفحه نمایش در انزوا.

در طول زمان خود را روی ISS او “شراب خواری-تماشای بازی از Thrones — دو بار” و لذت بردم مکرر فیلم شب با crewmates او نوشت.

دو فضانورد سرگئی Ryazanskiy تبدیل به چهره یک 10-هفته چالش است که دیدن شرکت کنندگان ارسال فیلم خود را تکمیل تمرینات بدنی به عنوان بخشی از یک رقابت هدف در هر دو جوانان و بزرگسالان است.

این ابتکار که Roscosmos حمایت با هدف “برای حمایت از مردم در یک وضعیت انزوا و انداختنش یک شیوه زندگی سالم و افکار از طریق به طور منظم ورزش بدون بیرون رفتن در اماکن عمومی”, Ryazanskiy گفت: در یک ویدئو ترویج “کیهان آموزشی” چالش.

راه اندازی Ivanishin, Vagner و Cassidy, علائم اولین بار در یک ماموریت سرنشین دار استفاده کرده سایوز-2.1 یک تقویت کننده برای رسیدن به مدار پس از Roscosmos متوقف شد و با استفاده از سایوز-FG موشک در سال گذشته است.

جدیدتر بوستر استفاده شده است در بدون سرنشین راه اندازی از سال 2004.

به روز رسانی موشک متکی به دیجیتال کنترل پرواز و سیستم به جای آنالوگ تجهیزات مورد استفاده در قبل از سایوز مدل.

ایستگاه فضایی بین المللی — نمونه نادر از همکاری میان روسیه و غرب شده است در مدار زمین در حدود 28000 کیلومتر در ساعت (17,000 کیلومتر در ساعت) از سال 1998 است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im