سه کراچی, پلیس راهنمایی و رانندگی پرسنل قرارداد COVID-19

عکس توسط نویسنده

کراچی: سه افسران پلیس ترافیک این کلانشهر آزمایش مثبت برای COVID-19 روز سه شنبه منابع تایید کرد در حالی که نتایج حاصل از 100 پرسنل پلیس آمد منفی برای این بیماری همه گیر.

با توجه به منابع DIGP مدیریت دکتر Muhamamd امین Yousufzai, در همکاری با یک سازمان غیر دولتی تا به حال مرتب برای مقامات پلیس آزمایش ویروس.

مقامات پلیس از منطقه Malir و شرق شد آزمایش ویروس. در مرحله اول در روز دوشنبه 50 مقامات منطقه شرق — که شد ارسال شده در پيکت در طول مستند — تا به حال شده در حالی که 50 نفر از کارکنان منطقه Malir مورد آزمایش قرار گرفتند در روز سه شنبه.

با توجه به سرپرست ارشد پلیس (SSP) Malir, علی رضا همه افسران پلیس آزمایش منفی برای ویروس.

سی و ترافیک افسران پلیس نیز تحت آزمایش که سه آزمایش مثبت, منابع گفت.

وزارت بهداشت در حال حاضر ردیابی تمام کسانی که در تماس با افراد آلوده به اطمینان حاصل شود این ویروس می کند به افراد دیگر منابع اضافه شده است.

پاکستان coronavirus تلفات soars به 100

میزان مرگ ناشی از رمان coronavirus افزایش به 100 در پاکستان در روز قبل از آن پس از چهار بیشتر از این بیماری فوت شد.

“میزان مرگ و میر افزایش یافته است از 2.1 درصد به 2.3 درصد در استان” سند وزیر مراد علی شاه گفت: در یک بیانیه ویدئویی.

صحبت در مورد موارد جدید در این کشور شاه گفت: این استان ثبت شده 66 موارد جدید در 24 ساعت گذشته و چهار مرگ و میر بیشتر را به استانی چوب خط حساب کردن از مرگ و میر به 35.

“663 آزمایشات انجام شده در 24 ساعت گذشته که 66 آمد به عنوان مثبت است. تا کنون ما انجام 14,503 آزمون” او به اشتراک گذاشته.

رئیس جمهوری در ادامه گفت 671 بيماران در انزوا در خانه های خود را در حالی که 58 تحت درمان در انزوا و مراکز 327 در بیمارستان های مختلف در شهر است. همانطور که در حال حاضر وجود دارد 1,056 بيماران تحت درمان” شاه گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im