سه زن پتانسیل بایدن سرور مجازی به نظر می رسد در روز یکشنبه نشان می دهد. آنها خواسته بودند در مورد تارا Reade

  • رسانه ها تا حد زیادی موفق به بحث 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن مدعی تارا Reade در یکشنبه مصاحبه با سه روش متفاوت زنان بایدن ممکن است انتخاب می شود معاون رئیس جمهور.
  • سابق دموکراتیک گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و دموکرات ایالت مینه سوتا ctq خواسته بودند در مورد Reade را با خود ندارد.
  • رسانه ها سکوت آمد و پس از Reade گفت: شواهد تصویری کشف جمعه ثابت می کند که او مجبور شد از شغل خود به عنوان یک سنا کارمند برای بایدن در سال 1993.

رسانه های شکست خورده به بحث 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن مدعی تارا Reade در طول جداگانه یکشنبه مصاحبه با سه زن که بایدن ممکن است انتخاب می شود معاون رئیس جمهور, یک Daily Caller, اخبار پایه و اساس تجزیه و تحلیل از متن یافت می شود.

سابق دموکراتیک گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز و دموکرات ایالت مینه سوتا ctq هر یک به نظر می رسد در روز یکشنبه نشان می دهد که در آن آنها خواسته بودند در مورد Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه بایدن یک معاینه توسط Fox News یافت.

این DCNF همچنین تایید کرد که دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer که بایدن نیز با توجه به پتانسیل های در حال اجرا-mate بود و نمی خواست درباره ادعاهای صبح روز یکشنبه. (مربوط به: ‘من می خواهم همان درمان برابر’: بایدن مدعی تارا Reade, اشک, به, رسانه, زنان, گروه, سیاستمداران دموکرات)

ان بی سی چاک تاد و سی ان ان “وضعیت اتحادیه” آیا مطرح کردن اتهامات در طول جداگانه مصاحبه با آبرامز این DCNF تایید کرد در حالی که ABC جورج Stephanopoulos موفق به مطرح کردن اتهامات به Whitmer یا Klobuchar در طول جداگانه خود را صبح روز یکشنبه در مصاحبه با دو پتانسیل بایدن معاون رئیس جمهور.

عمده صبح روز یکشنبه نشان می دهد هیچ اشاره ای Reade در همه DCNF داشت: سی ان ان “وضعیت اتحادیه” ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” ABC “در این هفته” CBS “چهره ملت” و فاکس “فاکس نیوز یکشنبه” اشاره نمی کند Reade یا اتهامات او را در برابر بایدن. این شبکه نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

رسانه ها سکوت آمد و پس از Reade گفت: DCNF که شواهد تصویری کشف جمعه ثابت می کند که او مجبور شد از شغل خود به عنوان یک سنا کارمند برای بایدن در سال 1993. این به دنبال یک شنبه DCNF گزارش که در آن Reade پاره به رسانه ها و سیاستمداران دموکرات و زنان گروه برای شکست خود را به حمایت از او اتهامات علیه معاون سابق رئیس جمهور. (مرتبط: بایدن مدعی به ما می گوید ویدئو جدید شواهد نشان میدهد او اتهامات درست هستند)

سناتور. کامالا هریس (L) (D-CA) دیابت Cory Booker (R)(D-نیوجرسی) و فرماندار میشیگان گرچن Whitmer عضویت دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در مرحله تجمع در مبارزات انتخاباتی در رنسانس دبیرستان در 09 مارس سال 2020 در دیترویت ، (عکس از اسکات اولسون/گتی ایماژ)

56 سال Reade قبلا گفته رهگیری که مادر او به نام “لری کینگ” در سی ان ان در مورد بایدن را به اتهام حمله به. متن به دست آمده توسط رهگیری و همچنین به عنوان یک تصویری کشف شده توسط رسانه ها مرکز تحقیقات در روز جمعه نشان داد که کسی از او و مادرش شهرستان در واقع تماس به سی ان ان در سال 1993 و در خواست مشاوره در مورد دخترش مشکلات با یک “سناتور برجسته.”

“من فقط شنیده های صوتی — مادر من فوت کرد و با شنیدن صدای او ساخته شده من گریه” Reade گفت: DCNF روز جمعه پس از گوش دادن به این ویدئو و شنیدن متن. “او مانند یک مادر خوب و همیشه برای من حتی در حال حاضر.”

Reade مشغول به کار به عنوان یک سنا کارمند برای بایدن در سال 1993 است و متهم پس از آن سناتور از بوسیدن او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را بدون رضایت او. این بایدن کمپین را رد کرده است حمله و گفت: آن را “کاملا اتفاق رخ نداد.”

Reade گفت: اتهام تجاوز جنسی تبدیل به یک “حزبی ابزار” گفت که جمهوری خواهان باید weaponized او و دموکرات ها هر دو نادیده گرفته و بی اعتبار ،

“من متاسفم که من سیاسی ناخوشایند اما من مرتکب شد جو بایدن” او گفت: DCNF. “و مردم باید برای مقابله با آن است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de