سه پلیس کالیفرنیا فراخوان اتحادیه های ملی اصلاحات به ‘ریشه’ نژادپرستانه افسران

سه پلیس کالیفرنیا اتحادیه های کارگری ابداع اصلاحات با هدف فیلتر کردن ماموران به جرم سوء رفتار از نیروی انتظامی و خواستار رهبران در سطح فدرال برای اجرای اقدامات میان ملی تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

لس آنجلس پلیس محافظ لیگ, San Jose افسران پلیس انجمن و سان فرانسیسکو افسران پلیس انجمن رونمایی از اصلاحات در دستور کار است که با تمرکز بر فیلترینگ افسران اخراج برای سوء رفتار از نیروی انتظامی و توسعه ملی استفاده-از-نیروی استاندارد با توجه به آزادی مطبوعات از سه اتحادیه های کارگری.

“افسران پلیس می آیند و به ما منعکس کنند. متاسفانه وجود نژادپرستی در جوامع ما و این بدان معناست که در سراسر کشور ما وجود دارد که برخی از نژادپرستانه افسران پلیس. پلیس اتحادیه های کارگری باید در ریشه کن کردن نژاد پرستی در هر کجا که آن را ميپرورد و ریشه کن کردن هر نژادپرستانه فردی از ما حرفه ای” بیانیه می خواند.

اصلاحات خواستار طرح برای یک پایگاه داده ملی از سابق افسران پلیس اخراج ناخالص سوء هشدار به سازمان های دیگر از استخدام آنها; ملی استفاده-از-نیروی استاندارد است که بر اعلامیه و یک وظیفه به مداخله اگر یک افسر شاهدان نیروی بیش از حد و یک سیستم هشدار دهنده برای شناسایی افسران که ممکن است نیاز به آموزش های اضافی و مشاوره.

این طرح به دنبال افزایش نظارت ادارات پلیس مواجه شده اند پس از مرگ جورج فلوید Breonna تیلور و اخیرا Rayshard بروکسبود که کشته شده توسط پلیس آتلانتا پس از مقاومت در برابر بازداشت.

Flowers, signs and balloons are left near a makeshift memorial to George Floyd near the spot where he died while in custody of the Minneapolis police, on May 29, 2020 in Minneapolis, Minnesota. - Demonstrations are being held across the US after George Floyd died in police custody on May 25. (Photo by Kerem Yucel / AFP) (Photo by KEREM YUCEL/AFP via Getty Images)

گل نشانه ها و بالن در سمت چپ در نزدیکی موقت یادبود جورج فلوید در نزدیکی جایی که او درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس در 29 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا. – تظاهرات برگزار شد در سراسر آمریکا پس از جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در مه 25. (عکس Kerem Yucel / AFP) (عکس KEREM YUCEL/خبرگزاری گتی ایماژ)

در مینیاپولیسکه در آن فلوید درگذشت و پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به 9 دقیقه اتحادیه پلیس نیز برای انتقاد از مانع تلاش ها برای اصلاحات بخش.

طرح های مشترک از سه کالیفرنیا پلیس اتحادیه های کارگری خواستار قوانین فدرال است که پیاده سازی و یا نیاز به اصلاحات گنجانده شده در دستور کار, یک نماینده گفت: روزانه تماس گیرنده.

“همه جنبه های برنامه ما ایجاد شده است و یا ریشه در شیوه های/سیاست/روش های موفقیت در استفاده در پلیس لس آنجلس, SFPD یا SJPD” این نماینده گفت.

پایگاه ملی که لیست افسران اخراج ناخالص سوء خواهد بود ایجاد شده توسط یک آژانس فدرال و اگر قوانین فدرال است که با تصویب اصلاحات پیشنهادی مختلف سازمان های اجرای قانون خواهد بود قادر به تصمیم می گیرید که چگونه به پیاده سازی آنها.

اصلاح طرح همچنین شامل در دسترس عموم استفاده-از-نیروی تجزیه و تحلیل وب سایت به طوری که می توانید هنگامی که و چگونه نیروی استفاده شده است این بیانیه می گوید. (مرتبط: چگونه پلیس اتحادیه حفاظت از افسران متهم به سوء رفتار از پاسخگویی)

جمعی قدرت چانه زنی پلیس اتحادیه های کارگری باعث می شود آن را دشوار برای ادارات پلیس به مجازات ماموران برای سوء و اغلب منجر به جامعه کوچک شفافیت.

A man holds up a sign reading "Kroll Must Go" during a march calling for the city to defund the Minneapolis Police Department on June 6, 2020 in Minneapolis, Minnesota. (Photo by Stephen Maturen/Getty Images)

یک مرد دارای یک علامت مطلب “کرول باید” در یک راهپیمایی خواستار شهرستان پال خواستار قطع بودجه دولت مینیاپولیس اداره پلیس در 6 ژوئن 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا. (عکس از استفان Maturen/گتی ایماژ)

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo برجسته قدرت پلیس اتحادیه های کارگری که در بخش خارج از اتحادیه مذاکرات قرارداد 10 ژوئن گفت: “هیچ چیز وجود دارد بیشتر ناتوان کننده برای رسیدن به از اشتغال موضوع چشم انداز از زمانی که شما باید زمینه را برای خاتمه یک افسر و سوء رفتار شما در برخورد با یک شخص ثالث مکانیسم است که اجازه می دهد تا برای کارمند که نه تنها می تواند خود را اداره اما به گشت زنی در جوامع خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de