سه ایودیا seers قرار داده و تحت بازداشت خانگی قبل از Uddhav Thackeray ورود: SSP

توسط PTI

ایودیا: این ایودیا دولت در روز شنبه ساعت قبل از ورود ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray در اینجا به پرداخت سجده به رم, لالة در موقت معبد قرار دادن سه هندو seers تحت بازداشت خانگی برای تهدید به خوش آمد می گوید سانتی متر با پرچم سیاه و سفید گفت: پلیس.

Seers تهدید کرده بود به استقبال Thackeray با پرچم سیاه و سفید گفت که او تا به تشکیل دولت در ماهاراشترا با کمک از کسانی که تا به حال دوبله Lord Ram به عنوان یک خیالی ،

همچنین بخوانید: جدا از BJP نه Hindutva می گوید Uddhav Thackeray در اچهنرا

سه seers که قرار داده شد و تحت بازداشت خانگی در اوایل صبح روز شنبه هستند Mahant Raju دس از Hanumangarhi معبد Mahant Paramhans دس از Tapaswi Chhawni معبد و Rakesh دات میشرا رئیس جمهور هندو mahasabha تواند بود گفت: ایودیا سرپرست ارشد پلیس Ashish Tiwari.

Thackeray رسیده معبد شهر در مدت کوتاهی بعد از ظهر.

منابع گفت: سه تیم از پرسنل پلیس swooped در خانه از سه پرستاران و خدمت آنها را با این اداره به منظور ماندن در خانه بازداشت و پس از استقرار چند پلیس در خارج از خوابگاه خود را به جلوگیری از آنها را از جسارت کردن.

با ماهاراشترا وزیر رسیدن موقت معبد چند seers در حال حاضر افزایش تقاضا برای شستن کل معبد محوطه با ‘Ganga جال’ برای پاک کردن محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im