سه آسام تفنگ پرسنل کشته و شش نفر دیگر مجروح در حمله شبه نظامیان مشکوک در مانیپور

بیان اخبار سرویس

گواتی: سه آسام تفنگ پرسنل کشته شدند در حالی که پنج نفر دیگر مجروح در یک کمین گذاشته شده توسط شبه نظامیان در مانیپور را Chandel منطقه هم مرز با میانمار است.

منابع رسمی گفت: این حمله مرتکب شد در شب چهارشنبه در Khongtal منطقه از منطقه در زمانی که نیروهای نظامی این کشور قدیمی ترین گروه شبه نظامی بودند در “جاده باز وظیفه”.

شبه نظامیان اول باعث یک بمب انفجار و سپس اخراج یک مجموعه از عکس های با هدف قرار دادن پرسنل.

کشته jawans شناخته شدند Pranay Kalita از آسام راتان سلام از مانیپور و Methna Konyak از Nagaland. بدن فرستاده شدند و به جواهر لعل نهرو موسسه علوم پزشکی بیمارستان در ایمفال برای کالبد شکافی.

مجروح پرسنل بودند airlifted به شهر و بستری در یک بیمارستان نظامی وجود دارد.

نیروهای امنیتی با محاصره کل منطقه و راه اندازی یک عملیات جستجو. سه گروه های شبه نظامی به طور مشترک مسئولیت این حمله است.

“به عنوان یک دوره از استقلال مبارزه علیه هند مستعمره و توسعه طلبی یک ترکیب نیروی مانیپور نگا مردم را مقابل انقلاب مردم جلو و Paresh Baruah جناح) ایالات جبهه آزادی Asom (ULFA-مستقل) تا به حال انجام یک عملیات نظامی برای حمله به هند شغلی نیروهای (IOFs). در طول این مشترک نظامی در اطراف چهار IOFs پرسنل کشته شدند و بسیاری از زخمی” لباس ادعا کرد در یک بیانیه صادر شده به طور مشترک به رسانه ها.

این بیانیه افزود: “ما عمیقا تاسف است که ما در آزادی مبارزه برادران ما از WeSEA (غرب جنوب شرق آسیا) کشته یا زخمی در عمل است. ما می دانیم که پیوستن به IOFs درست نیست چرا که رندانه هند باعث دشمنی میان برادران ما. بنابراین ما می خواهم به درخواست برادران و خواهران ما از WeSEA لطفا برداشت از نیروهای هند و به جای مبارزه با آنها را برای ما استقلال”.

این گروه همچنین گفت: نیروهای امنیتی هند شد سوپر پخش Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>