هزاران نفر ترک ویروس-آمار ووهان به عنوان ممنوعیت سفر برداشته

عکس: AFP

هزاران نفر از مسافران چینی رنگی به گرفتن قطار ترک coronavirus زده ووهان اوایل روز چهارشنبه به مقامات برداشته بیش از دو ماه ممنوعیت سفر عازم ناحیه دور دست از شهر که در آن همه گیر جهانی اول پدید آمده است.

به عنوان این ممنوعیت برداشته شد در برنامه در نیمه شب (1600 به وقت تهران سهشنبه) بسیاری از مسافران ابراز شادی و کمک به آنها در زمینه به ووهان را هاربین ایستگاه جهش در این فرصت به هیئت مدیره یک شبه قطار رفتن به خارج از شهر.

“ووهان دهکدهای از دست داد بسیاری در این بیماری همه گیر و ووهان مردم پرداخت یک قیمت بزرگ گفت: 21 سال surnamed یائو بود که رفتن به رستوران خود را در شانگهای.

“در حال حاضر که مستند برداشته شده است من فکر می کنم ما همه خیلی خوشحال است.”

دولت برآورد کرده است که به عنوان بسیاری از 55,000 مردم انتظار می رود به جریان روز چهارشنبه با قطار از شهر بود که در زیر قرار داده شده بی سابقه قرنطینه مستند در ژانویه 23.

برخی به سختی می تواند شامل شادی خود را.

“من گیر برای 77 روز! من گیر برای 77 روز فریاد زد:” یک مرد از همسایه استان هونان بود که در ووهان هنگامی که آن را مهر و موم شده بود ،

این مستند ساخته شده ووهان مقام اول در جهان در معرض شدیدی مهار مراحل در حال حاضر دیده می شود در بسیاری از کشورها است.

آن را به سرعت به دنبال بقیه از اطراف هوبئی استان محدود دهها میلیون نفر از مردم به خانه های خود و برش استان از سایر نقاط جهان به عنوان حمل و نقل در داخل و خارج متوقف شد برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

مدت زمان طولانی بدون دیدن

چینی رسانه ها مورد ستایش قرار داد حذف ممنوعیت سفر با سرفصل های ارسال شده بر روی وب سایت خود را پس از نیمه شب گفت: “ووهان مدت زمان طولانی بدون ببینید.”

هوبئی و استان ووهان دچار اکثریت چین رسما ادعا کرد که شمارش بیش از 81,000 کلی عفونت و بیش از 3300 مرگ و میر.

اعلام وافغان بیش از ایستگاه قطار سیستم PA گفت: “ووهان سزاوار به نام شهر قهرمانان است. ووهان مردم سزاوار به نام قهرمانان.”

با وجود اقدامات انجام شده در هوبئی پاتوژن در سراسر چین و جهان است.

اما مقامات حزب کمونیست — که متهم آهسته پا و پاسخ اولیه تلاش برای سرپوش گذاشتن بر شیوع — ادعا کرده اند موفقیت های اخیر در آوردن این ویروس به پاشنه, هر چند سوالات بیش از دقت و صحت آن مورد گزارش شده تعداد باقی بماند.

رسمی خود را ملی شمارش از coronavirus مرگ و میر و کلی موارد کاهش یافت در هفته های اخیر با ملی کمیسیون بهداشت گفت شنبه که هیچ مرگ و میر شده بود وارد شده قبل از 24 ساعت.

این اولین مرگ و میر-رایگان روز پس از چین شروع به انتشار آمار و ارقام در ماه ژانویه است.

امداد رسانی بیش از چین سقوط ویروس شماره آبدیده شده اما با احتیاط بیش از خطرات جدید: افزایش تعداد افراد آلوده به ورود از خارج از کشور — در درجه اول بازگشت شهروندان چینی — و نامرئی تهدید از موارد بدون علامت.

هوبئی ساکنان شده بود محدود به خانه های خود را تا حدود دو هفته پیش هنگامی که محدودیت شروع به کاسته و باعث از سر گیری های مسافرت از سایر نقاط چین است.

مقامات به حال صبر کردم تا روز چهارشنبه اجازه می دهد تا ترافیک عادی از ووهان در میان ادامه داد: ترس در بقیه کشور است که مردم از این شهر مطرح معرض خطر است.

چینی بیماری-کنترل مقامات گفت: در ماه ژانویه که این ویروس به احتمال زیاد افتاده از حیات وحش به انسان در ووهان بازار به فروش می رسد که طیف گسترده ای از حیوانات وحشی برای غذا.

ووهان مقامات گفت: در تعطیلات آخر هفته است که محدودیت های مختلف در جنبش باقی خواهد ماند در محل برای محافظت در برابر موج دوم از عفونت با این استدلال که “حتی بیشتر هوشیاری نیاز است” اکنون که سفر بان کی مون شده است برچیده شود.

مردم از ووهان همچنین در صورت مانع شدن.

آنها باید اثبات این که منطقه خود را از منبع اعلام شده است ایمن از ویروس و بسیاری از چهره احتمال دو هفته قرنطينه در مقصد خود بروند.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im