کسانی که کمک به کارگران مهاجر بودن زندانی توسط اوتار پرادش دولت: پریانکا گاندی

توسط PTI

لکنو: یک روز پس از این بن بست بی جی پی به رهبری, Uttar Pradesh دولت و کنگره بیش دومی را پیشنهاد ارائه 1,000 اتوبوس برای مهاجران پریانکا گاندی Vadra ادعا کرد کسانی که در تلاش برای کمک به رشته کارگران هستند که زندانی و خواسته حزب کارگران حمل با مبارزه است.

اوتار پرادش کنگره رئیس Ajay Kumar Lallu شد بازداشت دو بار در روز چهارشنبه-برای اولین بار در آگره به صورت نشسته بر روی یک dharna به اعتراض تا دولت اعطای مجوز اجازه می دهد تا اتوبوس چیده شده برای مهاجران توسط کنگره وارد دولت است.

او به قید وثیقه توسط یک آگرا دادگاه منتشر شد و قبل از اینکه rearrested توسط یک تیم از لکنو پلیس در مورد دوم واصل در اینجا در ارتباط با کنگره بن بست با دولت. “آیا شما دیده می شود روش یوگی (Adityanath) دولت برای مبارزه با کروناویروس اپیدمی? زمانی که کنگره مرتب اتوبوس برای کارگران مهاجر به یوگی دولت فرستاده اوتار پرادش کنگره رئیس جمهور به زندان کاذب در مورد” پریانکا گاندی دبیر کل این حزب گفت: در پیام.

حزب, Uttar Pradesh واحد رسانه convenor Lallan کومار گفت که او خواسته حزب کارگران نترس و ادامه مبارزه برای کارگران مهاجر. گاندی گفت: “تمام ملت ایستاده است متحد برای مبارزه با این بیماری همه گیر اما تا دولت این است که با قرار دادن آن ساخت ترتیبات اتوبوس, بلیط قطار, مواد غذایی و جیره برای کارگران در زندان است.”

با اشاره به 30th, سالگرد مرگ پدر نخست وزیر سابق راجیو گاندی, او گفت:, “راجیو جی به زندگی خود را برای کشور است. او عاشق هندوستان و مردم آن است. او نمی تواند درد خود را. ما یاد گرفتیم از او برای کمک به ضعیف است.”

Lallan گفت که پریانکا گاندی به نام پس از حدود 50000 کنگره کارگران از دولت به منظور بالا بردن صدای خود را برای کارگران از طریق ‘Facebook live’ روز پنج شنبه در برابر “ظلم” به عنوان خواهد بود که “مناسب ادای احترام به راجیو گاندی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im