‘کسانی که می آیند’: Grenell می گوید او در حال کار به تنزل رتبه دادن بیشتر فلین اسناد

ریچارد Grenell اقدام مدیر اطلاعات ملی روز جمعه گفت او در حال کار بر روی declassifying رونوشت از تماس های تلفنی بین سابق و مشاور امنیت ملی, مایکل فلین و سابق سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

Grenell نشان داد برنامه های خود را در یک ارز در توییتر با دموکرات کالیفرنیا در کنگره اریک Swalwell مورد درخواست جمعه از خانه هوش رئیس کمیته آدام شیف برای متن فلین-Kislyak تماس.

شیف یک دموکرات درخواست تماس ریز نمرات و همچنین سوابق مربوط به 39 اصطلاح “دریدن” درخواست می کند که دولت اوباما مقامات ساخته شده به صورت گزارش های اطلاعاتی که ذکر فلین. Grenell محرمانه که در لیست در اوایل این ماه و آن را در ماه مه منتشر شد 13. (مرتبط با: طبقه بندی نشت در برابر مایکل فلین نمی آمد از ‘دریدن’ درخواست تجزیه و تحلیل نشان می دهد)

“کسانی که می آیند” Grenell نوشت: به Swalwell. “این بسیار مهم است برای دیدن همه آنها را.”

او سپس در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در دموکرات کنگره نوشته است که “برای بیش از حد طولانی کرده گمراه شده است.”

“فقط خود را در مقایسه کمیته رونوشت به اظهارات عمومی!”

Grenell شد با اشاره به آیات در متن دولت اوباما مقامات شهادت به خانه هوش کمیته در سال 2017 و 2018. متن آن منتشر شد در 7 مه نشان داد که مقامات گفتند که تا به حال دیده نشده مدرکی از تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و دولت روسیه.

در طول همان دوره زمانی شیف, Swalwell و دیگر دموکرات ها علنا ادعا کرد که تهمت کمپین توطئه با روسیه است.

Grenell گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر که او در حال کار به تنزل رتبه دادن به اسناد و مدارک که تحت کنترل جامعه اطلاعاتی یا IC است.

“IC ندارد تمام متن/خلاصه….نبود محصول ما است. آن را عجیب و غریب که @AdamSchiff
نمی دانم این” او در توییتر نوشت.

“اما من در حال حاضر آغاز شده declassification برای چند ما دریافت کرده است. آنها باید منتشر شود در کامل ، عمومی سزاوار به آن را ببینید.”

متن به دنبال شیف است از فلین تماس با Kislyak on Dec. 29, 2016. وجود تماس برای اولین بار نشان داد که از طریق طبقه بندی نشت به واشنگتن پست دیوید ایگناتیوس ستون نویس برای یک ستون منتشر شده در Jan. 12, 2017.

داستان مجموعه ای زنجیره ای از حوادث که منجر FBI به مصاحبه فلین در کاخ سفید در ژانویه. 24, 2017. فلین مجرم به اظهارات نادرست به اف بی آی در طی این مصاحبه در مورد این ماده از گفتگو با Kislyak. او خود را پس گرفت پذیرش از گناه در Jan. 29 و وزارت دادگستری در زمینه حرکت به رها کردن در مورد 8 مارس.

قانونگذاران به مدت طولانی این باورند که فلین نشت نتیجه یک به اصطلاح دریدن درخواست های ساخته شده توسط دولت اوباما مقامات.

اما یک لیست از 39 مقامات دولت اوباما که ارائه درخواست برای گزارش های اطلاعاتی مورد فلین مناسب نیست گاهشمار تماس با Kislyak.

مشخص شد این هفته که فلین نام هرگز نقاب در یک گزارش اطلاعات در مورد تماس های خود را با Kislyak. چرا که اف بی آی بود و انجام نظارت بر Kislyak و تا به حال یک رونوشت از تماس با فلین.

دو نفر از مقامات اطلاعاتی ایالات متحده گفت واشنگتن پست روز چهارشنبه که فلین نام هرگز نقاب در متن تماس بگیرید.

Grenell نگفت که declassification فرایند کامل خواهد بود.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im