این ویدیو نشان می دهد برخی از بهترین دستاوردهای

The Daily Caller, اخبار بنیاد تولید سه دقیقه فوق العاده برش برجسته برخی از بزرگترین دستاوردها و لحظات.

این DCNF تصویری”این است که امریکا!” نشان می دهد دستاوردهای مختلف از جمله برادران رایت با موفقیت پرواز اولین هواپیما با آپولو 11 را فرود بر کره ماه U. S المپیک تیم هاکی معجزه در یخ پیروزی بر روسیه در دوران جنگ سرد و جسی اونز و میدانی مدال طلا برنده شدن در بازی های المپیک 1936 در برلین. (مرتبط: جشن 4 جولای با معجزه یخ)

ویدیو پخش گزیده هایی مثلا از رئیس جمهور سابق رونالد ریگان “ما آمریکایی ها بیان.”.

“…به این باور است که با هم با کمک خدا ما را می خواهد حل و فصل مشکلاتی که در حال حاضر مقابله با ما. و پس از همه, چرا ما نباید بر این باورند که ؟ ما آمریکایی هستیم” ریگان گفت.

تماشا کنید:

این ویدئو همچنین نشان می دهد رئیس جمهور جان اف کندی در دالاس ترور رئیس جمهور جورج دبلیو بوش “من می تواند شما را بشنود” سخنرانی پس از 9/11 و مارتین لوتر کینگ جونیور “من یک رویا گفتار.”

“من یک رویا دارم که یک روز در این کشور خواهد رفت تا زندگی کردن به معنای واقعی اعتقادات خود جان می بخشد. ما این حقایق را به آشکار و بدیهی است که همه انسانها برابر خلق شده اند” مارتین لوتر کینگ جونیور گفت.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im