این مطابق با عصا راه دقیق تر برای تمیز کردن

نگه داشتن فضای زندگی خود را پاک کردن مهم است اما با منابع مانند ضد عفونی کننده دستمال مرطوب بودن سخت است, شما نیاز به انجام برخی از خارج از جعبه فکر کردن اگر شما می خواهید به نگه داشتن میکروب ها از مصرف بیش از خانه خود را.

سلام به قابل حمل اشعه ماوراء بنفش-C استريلايزر ترکه. این مطابق با اصول بهداشتی تعجب می بالد نور ساطع می کند که اشعه ماوراء بنفش تقریبا کشتن هر گونه میکروب و یا باکتری است که در راه خود را — 99.9% از آنها به دقیق.

راه UV-C استريلايزر گرز کار ساده است. پس از تغییر در آن نور موج گرز بیش از هر چیزی شما می خواهید به استریل — که آیا آن لباس خود را خود بچه ها اسباب بازی و یا حتی از صندلی توالت — حدود 10 دقیقه برای اطمینان از آن 99.9 ٪ از میکروب و باکتری است. طراحی شده توسط 2000 میلی آمپر, باتری های قابل شارژ این لامپ UV فوق العاده-قابل حمل و آسان برای استفاده در اطراف خانه.

بر خلاف دیگر محصولات پاستوریزه مانند دستمال مرطوب و مرطوب و یا اسپری های قابل حمل اشعه ماوراء بنفش-C استريلايزر گرز عاری از هر گونه مواد شیمیایی سمی. آن را حتی یک کودک-قفل برای جلوگیری از آنهایی که کمی از سوء استفاده از آن است. و بهترین بخش ؟ شما فقط نیاز به آن را خرید یک بار به طوری که شما تن صرفه جویی در پول در تمیز کردن وسایل.

ثابت شده است موثر در استریل کردن صفحه نمایش کامپیوتر مسواک و حتی بیمارستان تامین نور UV در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین راه برای محافظت از خودتان را از خطرناک میکروب ها و باکتری ها. و در یک قیمت مثل این اجرای این ابزار به شما تمیز کردن معمول به نظر می رسد مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال.

گیر خود را بسیار خود را قابل حمل قابل شارژ UV-C استريلايزر گرز در 40 ٪ off برای تنها $59.99.

بیشتر از The Daily Caller, فروشگاه

stackSonar(‘stack-اتصال-p’, ‘283’);

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im