این پاکستان روز سیاسی رهبری می پرسد ملت به دنبال اقدامات علیه coronavirus


کراچی: پاکستان رهبری خواسته ملت در روز جمعه به ورزش احتیاط باقی می ماند و در انزوا با توجه به کروناویروس همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 800 نفر در این کشور تا کنون.

PPP رئیس بلاول بوتو زرداری در پیام خود به ملت در روز پاکستان گفت که رهبری سیاسی کشور نیاز به نشان دادن روح است که نشان داده شد زمانی که پاکستان قطعنامه ای تصویب شد دهه قبل است.

“PPP واقعی است flagbearer از ایدئولوژی پاکستان و پاکستان قطعنامه گفت:” PPP رئیس. او اضافه کرد که به عنوان coronavirus را تحت تاثیر قرار بود کل کشور را بسیار مهم بود که مردم در زمان اقدامات پیشگیرانه.

وزیر Sindh مراد علی شاه نیز تحویل یک پیام در حساب توییتر خود اعلام کرد که این پاکستان روز ملت می تواند بیان وحدت توسط ‘ماندن از هم جدا’ به گارد در برابر coronavirus.

سانتی متر پنجاب عثمان Buzdar در پیام خود به مردم گفت که همبستگی و خود انزوا بودند و نیاز به ساعت در این روز پاکستان.

در ضمن سانتی متر بلوچستان جم کمال تماس روز باعث غرور و افتخار گفت که این کشور نیاز به نشان دادن مسئولیت به عنوان یک بحران بهداشتی loomed در افق.

اوایل امروز رئیس جمهور دکتر عارف Alvi و نخست وزیر عمران خان گفت: در پاکستان روز پیام است که ملت باید با نشان دادن وحدت و نظم و شور و شوق در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس که فرا گرفته تمام جهان است.

رئیس جمهور و نخست وزیر نیز پرداخت ادای احترام به بنیانگذار رهبران پاکستان و ابراز راسخ برای حمایت از مردم کشمیر.

این ملت است که رعایت پاکستان روز در میان مستند در شهرهای مختلف برای جلوگیری از گسترش coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 800 نفر و ادعا شش زندگی می کند تا کنون.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>