‘این پایگاه جو بایدن است، و او نیاز به رد آنها’: رند پل انفجار بایدن برای سرزنش خشونت در ترامپ

جمهوری خواه کنتاکی سن رند پل نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری جو بایدن را به دلیل تلاش برای سنجاق کردن سرزنش خشونت ها و ناآرامی های جاری در شهرهای آمریکا بر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مورد انفجار قرار داد.

مارتا مک کالوم لنگر فاکس نیوز در جریان مصاحبه شامگاه دوشنبه در مورد “داستان”، کلیپی از بایدن را در یک کمپین پیتسبورگ پخش کرد که تصاویر خشونت را «تصاویری از آمریکای دونالد ترامپ» نامید، سپس از پل افکارش را خواست.

پخش:

پل گفت: «من می گفتم جو گیج شده است.» او می گوید: «اینها حامیان او هستند و من نشنیده ام جو بایدن یا کامالا هریس بیرون بیایند و بگویند چه اتفاقی برای من و همسرم افتاد و دو خانم دیگر که با ما بودند اشتباه بود. من یک کلمه سرزنش نشنیده ام.»

وی ادامه داد: آنها هم از این افراد می ترسند و می ترسند آنها را سرزنش کنند چون این ها حامی آنها هستند. “این پایگاه آنهاست. افرادی که به ما حمله می کنند، به ساختمان فدرال حمله می کنند، این پایگاه جو بایدن است و او باید آنها را منصرف کند.»

پل، همسرش و چند نفر ديگر در حالی که تلاش می کردند پنج شنبه شب آخر کنوانسيون ملی جمهوريخواهان را در کاخ سفيد ترک کنند، مورد تحسین آشوبگران قرار گرفتند. (مرتبط: جو بایدن ساقه پایین دفاع از خود, حملات صاحبان اسلحه)

او می گوید: «این پیام آنهاست، که به نوعی در ترس زندگی می کنند تا هر دیگری نیز باید ترور شود، به جای این پیام که چه کشور بزرگی داریم و شما هم می توانید موفق شوید اگر سخت تلاش کنید.»

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر