‘این است که جنون’: Tucker Carlson پرسش که ” علم ” در پشت خاموش کردن

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson معرفی پنج شنبه شب برنامه “Tucker Carlson امشب” با یک مونولوگ سوال “علم” در پشت جریان ملی مستندات.

پس از اشاره به عدم وجود آزادی های اساسی و مشکلات اقتصادی بسیاری از آمریکایی ها در حال تجربه کارلسون مشاهده شده است که آنها می خواهم “بهتر است در مورد آن شکایت” مبادا آنها را سانسور و یا حتی بازداشت شده است.

“آنچه در کشور این است ؟” او پرسید. “این کشور در یک مستند. ما هستیم گفت: ما هیچ چاره ای اما برای انجام این کار — برای جلوگیری از زندگی ما به طور کامل.”

هنوز کارلسون توضیح داد که “علم” در پشت خاموش شدن ناگهانی است که به دور از اثبات رسیده است.

تماشا کنید:

“جرم قرنطينه آنها بگویید ما دوباره و دوباره تنها راه برای صرفه جویی در زندگی” کارلسون گفت. “اما این یک دروغ است. آنها نمی دانند که درست است با وجود آنچه که آنها ادعا. هیچ علمی ثبت مشورت کنید. آن را هرگز انجام شده است. ما در حال حاضر زندگی می کنند از طریق بزرگترین و گران قیمت ترین آزمایش تا کنون انجام شده در تاریخ بشر است. ما صرف تریلیون ها دلار و خرد شده میلیون ها نفر از مردم صرفا از روی حدس می زنم که در سراسر کشور مستند ما را نجات دهد از coronavirus. آن را کار کرده است ؟ شد این حدس درست است؟”

به دنبال در “اطلاعات” the Daily Caller, co-founder اشاره کرد که در هشت ایالت آمریکا است که در عین حال به موضوع پناهگاه در محل سفارشات هنوز هم “کمتر از میانگین ملی در coronavirus موارد و مرگ و میر سرانه.” او سپس با اشاره به کار “روزنامه نگار و استاد Wilfred رایلی” که “آیا ریاضی” مقایسه سرانه اعداد در هر دولت و پیدا کردن که “یک دولت مستند استراتژی تا به حال تقریبا هیچ تاثیری بر میزان شدت آن شیوع ووهان coronavirus شد.”

“آیا شما شگفت زده کرد با این؟” کارلسون پرسید. “شاید شما نباید بود. شما می توانید ببینید همین روند در کشورهای دیگر است. سوئد, مشهورترین هرگز قفل شده است. رستوران ها وجود دارد هرگز بسته شده است. این کشور هنوز هم مبتلا به کروناویروس مبتلا, بیشتر, در واقع از ما در ایالات متحده آمریکا است اما این کشور به بیماری همه گیر به نظر می رسد به اوج خود رسید. و بدون قفل کردن در کشور سوئد است و این کلید دارای شانس به مراتب بهتر از دیگر کشورهای اروپایی است که آیا قفل کردن. که شامل انگلیس و ایتالیا و اسپانیا و بلژیک.”

“چگونه می توان این درست است ؟” او پرسید: فصاحت. “به نظر می رسد به نقض همه چیز را ما می شنویم در تمام طول روز طولانی است. ‘مستندات متوقف کردن ویروس.’ این چیزی است که آنها به ما بگویید که تقریبا همیشه در حجم بالا و با حداکثر خشم و خود عدالت شجاعانه با ما اختلاف نظر دارند. اما در واقع بسیار وجود دارد شواهدی وجود دارد که این درست است.”

پس از انتقاد شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti برای شهر سخت گیرانه اقدامات کارلسون به نقل از یک مطالعه توسط USC محققان که در بر داشت که “همانطور که از اوایل ماه آوریل تا به 5.6 درصد از کل شهرستان تا به حال قرارداد این بیماری است.”

“تا به 320,000 بزرگسالان در لس آنجلس ظاهرا در حال حاضر آن را به حال,” او گفت:. “در زمان رسمی تعداد افراد آلوده شد حدود 8000 نفر است. مقامات شهرستان تا به حال هیچ سرنخی. آنها حتی نزدیک است. این ویروس در حال گسترش در سراسر یک جمعیت بزرگ درست در وسط از محدود ترین قرنطینه در تاریخ آمریکا است. چه که به شما بگویم ؟ این به شما می گوید این مستند کار نمی کند.”

اما به جای اعتراف به شکست در یادگیری از اشتباهات خود مقامات هستند “و نادیده گرفتن هر مدرکی که indicts سیاست های خود را و یا که ممکن است خود را تهدید جدید و بسیار عاشق قدرت است.” (مربوط به: ‘هیچ مجازات برای خرده استبداد’: Tucker Carlson انفجار ‘متوسط سیاستمدار’ گرچن Whitmer را ‘قدرت’ Grabs)

“آنها نمی خواهند بدانند که چه حقایق هستند گفت:” رادیو فردا میزبان. “در واقع, برخی از آنها در حال حاضر امیدوار کننده حتی دیگر مستندات شاید از طریق پایان تابستان و حتی سخت تر مجازات برای کسانی که دست انداختن آنها را.”

“این جنون” او به این نتیجه رسیدند. “این است که قطعا نه علم. این است که نه علم. آن را تا به چیزی برای انجام با سلامت بسیار کمتر گسترده تر منافع عمومی. این است که به جای آن چه اتفاقی می افتد زمانی که متوسط مردم به طور ناگهانی خود را با خدا مانند قدرت تصمیم گیری که می توانید بیرون بروید زمانی که مردم می توانند دریافت که روش های پزشکی شما مجاز به. که یک احساس مطلق و آنها که احساس را دوست دارم. آن را پر می کند جای خالی در داخل. آنها نمی خواهند به آن را. آنها می خواهند آن را به آخرین برای همیشه لطفا برای, حتی به عنوان کشور می میرد. اما این نمی تواند برای همیشه لطفا برای آخرین. به خاطر آن است که کشور خود را. مال ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de