“این هیچ ربطی به با داده ها’: نیوپورت بیچ شهردار ریپ گاوین Newsom بیش ساحل تعطیلی

نیوپورت بیچ کالیفرنیا. شهردار خواهد اونیل پاره پاره دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom برای عدم “اطلاعات” در پشت تصمیم خود برای بستن تمام دولت در سواحل است.

Newsom تصمیم خود را روز شنبه از طریق یک یادداشت به کالیفرنیا همه روسای پلیس بعد از ورود به ظاهر سواحل شلوغ شده دور در رسانه های اجتماعی. با این حال در طول شب جمعه ظاهر در فاکس نیوز’ “Tucker Carlson امشب” اونیل مورد مناقشه این دو علم پشت این تصمیم و همچنین مشاجره که سواحل شد و در واقع به عنوان شلوغ که عکس های آنها ساخته شده است به نظر می رسد.

او گفت: سواحل بسته شد “نه به خاطر داده اما به دلیل سیاست است.”

تماشا کنید:

“چگونه من می دانم که? زیرا در اینجا اطلاعات” اونیل گفته رادیو فردا میزبان Tucker Carlson. “اورنج کانتی به 3.2 میلیون نفر از مردم که اینجا زندگی می کنند. آن را بزرگتر از 22 متحده بزرگتر از ایالات مانند نوادا, می سی سی پی, آیووا و از همه کسانی که مردم ما از دست داده و 50 نفر به این ویروس است. که 0.001% از جمعیت ما. ما در بیمارستان محلی ما 475 تخت آنها هرگز درمان بیش از 25 نفر در هر زمان داده شده و دیروز آنها تا به حال نه مردم که آنها درمان شدند و تنها 1% از آنها هواکش شد استفاده می شود.”

در نیوپورت بیچ شهردار با اشاره به این واقعیت است که با وجود این واقعیت است که لس آنجلس سواحل بسته شده اند و برای بیش از یک ماه “هر شهرستان است که در امتداد ساحل لس آنجلس بالاتر سرانه COVID رای از هر جامعه باز در اورنج کانتی.”

“این هیچ ربطی به با داده ها و آن همه چیز را با سیاست,” او گفت:. “من فکر می کنم آنچه ما فرماندار بود, او در عکس که نشان از یک مایل از ساحل تغلیظ شده به حدود یک متر. این نگاه مثل همه بود, در بالای هر یک از دیگر. اما او باید به نام ام من. من شهردار نیوپورت بیچ و او باید از من خواسته ام آنچه که ما در حال دیدن بر روی زمین و من به او گفتم.”

اونیل توضیح داد که شهرستان نجات غریق و آتش و رئیس و اجرای قانون همه موافقت کردند که “اکثریت” مردم “بودند اجتماعی فاصله” و چند که نیست “رو به صرف برخی از زمان صحبت کردن به اجرای قانون در مورد ساخت مطمئن شوید که آنها درک اجتماعی چه فاصله واقعا به معنی.”

“فرماندار ما باید به مبارزه در کنار ما,” او اضافه شده است. “او باید ام مبارزه در برابر این ملی روایت.” (مرتبط: تاکر: که به ‘اعتراف’ سوئد ‘مدل’ در حال کار است اما ما سیاست گذاران نمی ‘رها جارو قدرت گرفتن’)

وقتی پرسید که چه او فکر می کند اتفاق خواهد افتاد اگر Newsom منظور نیست اجرا اونیل معتقد است که “کلانتر محلی گفت: در حال حاضر او در حال حاضر قصد ندارد از اجرای این” قبل از اقامه دعوا برای فرماندار کالیفرنیا به “رفتن به سمت آزادی نه محدودیت” و “معکوس[s] این تماس بگیرید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im