این دکتر از چنای می شود COVID-19 جنگجو در دبی

توسط PTI

چنای: یک شهر شناخته شده و بر اساس جراح است که در میان هندی متخصصان پزشکی در دبی به پیوست جنگ علیه Covid-19 در این کشور خاورمیانه پس از درخواست از کمیسیون عالی وجود دارد.

جراح لاپاروسکوپی Dr J S Rajkumar بود در سفر به دبی, زمانی که او تصمیم گرفت به توجه به هندی کمیسیون عالی تماس و داوطلب خود را.

“این 2 صبح و هوای گرم و مرطوب شب. ما در محل نامعلومی فقط در خارج از دبی…ما در انزوا مرکز با نزدیک به 500 نفر در بلوک ما,” او گفت: PTI از طریق تلفن.

“کلی بار ویروسی در این منطقه به شدت بالا است. در عین حال ما کار انجام 12 ساعت از تخت شیفت در جستجوی یک بزرگتر خوب” Dr Rajkumar رئیس تاسیسات موسسه حداقل دسترسی (لیما) در این شهرستان گفت.

Rajkumar ملحق شد خود را به عنوان به خوبی.

هنگامی که چند صد نفر بودند که گزارش شده را هر روز در امارات هند کمیسیون عالی درخواست برای داوطلبان برای مبارزه با مبارزه با کروناویروس که بر اساس شهر دکتر و همسر خود تصمیم به داوطلب.

با وجود تهویه هوا, او می گوید که عرق زیادی به دلیل لایه ماسک بر روی صورت خود را.

سخنرانی خود را که به سختی قابل فهم.

همسر او نیز پزشک بود “مصمم بود و من حتی در مواجهه با این هیولا به نام coronavirus,” او اضافه شده است.

“ما گرفتار شدند در پای اشتباه توسط ویروس و متعاقب آن مستندات…قادر به ترک دبی و پاپ بیش از عقب و جلو به عنوان ما انجام شده بود و برای چند سال گذشته,” Rajkumar گفت.

به نقل از چارلز دیکنز “داستان دو شهر” Dr Rajkumar گفت این بود: “به مراتب بهتر از چیزی که” او تا کنون انجام داده و در تصمیم خود برای کمک به آلوده در دبی.

از تاریخ 1 مه بین 700 تا 900 بهداشت و درمان کارگران کشته شده اند توسط coronavirus در سراسر جهان او ادعا کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im