سیزده بیشتر تست مثبت برای COVID-19 در جامو و کشمیر مجموع موارد در 33

توسط آنلاین میز

سرینگر: سیزده نفر تست مثبت برای coronavirus در جامو و کشمیر در روز شنبه با در نظر گرفتن مجموع تعداد این موارد در قلمرو اتحادیه به 33, مقامات گفت.

تماس از تازه موارد مثبت در حال ترسیم آنها گفت.

گزارش اولیه توسط جامو و کشمیر سخنگوی Rohit Kansal گفت: هفت مثبت موارد تاييد شده بود با سه نفر از آنها سفر تاریخچه خارج جامو و کشمیر. بعد گفته یک بیمار آزمایش مثبت برای Coronavirus در سرینگر.

“هفت بیشتر موارد مثبت در سرینگر امروز. چهار مورد سابقه تماس در حال حاضر با موارد مثبت مذهبی جماعت در حالی که سه تن دیگر تا به حال سفر تاریخچه خارج J&K” سخنگوی دولت Rohit Kansal گفت.

“سخت می شود منادی از خبر ناخوشایند. اما مطلع است آماده بودن” او ارسال شده در توییتر.

در شب سخنگوی Rohit Kansal در زمان به توییتر اعلام کرد که پنج نفر بیشتر شده بود آزمایش مثبت از آن دو بودند از سرینگر و سه از جامو. همه پنج نفر بودند مخاطبین قبلا آزمایش مثبت بيماران است. سه در جامو بدون علامت بودند.

از مجموع 33 نفر در 24 گزارش داده اند که در کشمیر از جمله یک مورد مرگ به علت عفونت در حالی که نه در جامو منطقه است.

با توجه به رسانه بولتن رمان Coronavirus در مجموع 5,919 مسافران و افراد در تماس با مشکوک یا موارد مثبت قرار داده شده است تحت نظارت 3,535 در خانه-قرنطینه (از جمله امکانات اداره شده توسط دولت) 227 در بیمارستان قرنطینه و 1,525 در خانه نظارت در سراسر جامو و کشمیر.

به عنوان بسیاری از 632 مردم خود را به اتمام 28 روز’ نظارت دوره آن گفت 532 نمونه ارسال شد برای تست که 486 بازگشت منفی در حالی که 28 امتیاز مثبت (25 فعال دو بازیافت یک مرده).

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>