سوم طلسم باران ویران کردن در کراچی

سوم طلسم باران ویران کردن در کراچی

سوم طلسم باران دوشنبه wreaked ویران در کراچی به عنوان بسیاری از مناطق این شهر در مناطق شمالی باقی مانده هولناک با آب باران باعث شهروندان به رنج می برند به دلیل جاری شدن سیل شهری طولانی مدت قطع برق و ترافیک.

سنگین بارندگی در Nazimabad, North Nazimabad, عایشه منزل, Baldia قدرت خانه Chowrangi, اورنگی تاون و Haideri ناشی از جاده ها و خیابان ها برای تبدیل شدن هولناک.

علاوه بر سه تا چهار پا از آب انباشته شده در برخی از مناطق مسکونی این شهر مانع جریان ترافیک و منجر به ترافیک.

با وجود زودتر پیش بینی سوم املا موسمی توسط مترولوژیکی گروه دولت موفق به ایجاد ترتیبات برای مقابله با آستین دنبال موضوع شهری جاری شدن سیل در شهرستان پورت.

به عنوان به زودی آن را به عنوان شروع باران, بسیاری از جاده ها در Gulshan-e-Iqbal و گلستان-e-Jauhar هولناک بود. ترافیک در گرفت و به عنوان ماشین رو رشته در هر دو طرف از سافاری پارک.

در این راستا منطقه مرکزی رئیس رهن هاشمی گفت که جاری شدن سیل شهری وضعیت در این شهر ادامه خواهد داد به همان باقی می ماند تا زمانی که باران متوقف می شود. با این حال او گفت که DMC منطقه مرکزی انجام داده است و آنچه که ممکن است برای جلوگیری از این شهر از سیل وضعیت.

“وضعیت خواستار بهبود زیرساخت ها در مناطق شهری,” او اضافه شده است.

هشت کشته در باران-مربوط به حوادث پس از یکشنبه

از دیروز حداقل هشت نفر کشته شده اند در باران-حوادث و بیش از 550 K-برقی (KE) فیدر بود افتاد به عنوان سومین طلسم باران در این شهرستان به شدت انتقاد کرد.

به گفته پلیس بیشتر مرگ و میر رخ داده است به علت برق گرفتگی در دو رویداد جداگانه در سراسر کراچی. در میان قربانیان بود 10 سال-کودک ساکن Gulshan-e-Hadeed فاز 2 22 سال زندگی از Landhi را Qazzafi شهر و یک نفر دیگر از باغ منطقه Fawwara چوک محله, نجات, مقامات گفت.

پاکستان هواشناسی بخش (PMD) در هفته گذشته پیش بینی سوم املا موسمی در کراچی با باران و رعد و برق در شهرستان بندر بین جولای 26 و 27 جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im