‘به فکر دادن تا من حساب های رسانه های اجتماعی’ می گوید ظ; ‘را نفرت’ Rahul پاسخ

توسط آنلاین میز

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه گفت که او در فکر از دست دادن حضور در رسانه های اجتماعی. “یکشنبه این فکر از دست دادن من حساب رسانه های اجتماعی در Facebook, Twitter, Instagram & یوتیوب. را حفظ خواهد کرد شما تمام شده” او در توییتی از رسمی خود در توییتر مسئولیت رسیدگی به.

توییت ایجاد یک فلوتر که در عرض چند دقیقه #NoSir شروع روند با کاربران رسانه های اجتماعی اصرار مودی نمی دهد تا خود را به حساب های رسانه های اجتماعی.

کنگره در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در نخست وزیر با راهول گاندی تویت “را نفرت نیست حساب های رسانه های اجتماعی” پس از برچسب زدن مودی پست.

نخست وزیر یکی از مهمترین و به دنبال رهبران جهان در رسانه های اجتماعی. او 53.3 میلیون دنبالکننده در توییتر 44 میلیون در Facebook و 35.2 میلیون در Instagram. توییتر دسته نخست وزیر ترکیه به 32 میلیون پیروان.

در سپتامبر سال 2019 PM مودی سوم بود که بیشتر به دنبال رهبر جهان در میکروبلاگینگ سایت پشت تنها رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سلف خود باراک اوباما ،

نخست وزیر بود ابتدا به صلیب 50 میلیون پیروان’ علامت گذاری در توییتر.

در واکنش به داعش صدای کنگره’ سخنگوی رئیس Randeep Surjewala نوشته “احترام مودی جی, صادقانه آرزو می کنم شما را به این توصیه به هماهنگ ارتش از عضو شورای نظارت مدت که سوء استفاده-ارعاب-گورکن-تهدید دیگران در هر ثانیه را به نام شما! صادقانه احترام شهروندان هند است.

کلمه “آقا” را آغاز کرده است روند در توییتر پس از آن زمان این صدای جیر جیر که از قرار معلوم توسط نخست وزیر.

کنگره در روز دوشنبه صورت گرفت یک ضربه تند وشدید زدن در نارندرا نخست وزیر بیش از صدای جیر جیر خود را با راهول گاندی گفت: “به نفرت نه حساب های رسانه های اجتماعی”.

کنگره آمریکا در لیبی در Lok سبها Adhir Ranjan Chowdhury اتهام نخست وزیر مودی “شگرد جدید” از ترک های رسانه های اجتماعی است که برای “منحرف کردن توجه از ملت از مسائل سوزاندن”.

سابق ماهاراشترا وزیر Devendra Fadnavis’, همسرم, Amruta روز دوشنبه گفت: او را دنبال مودی ساعت پس از دوم توییتی که او در فکر از دست دادن خود را در حضور رسانه های اجتماعی.

در ضمن, Aam Aadmi Party (AAP) رهبر Preeti Sharma منون ابراز “تردید” آیا این ساعت را ترک خواهد کرد و رسانه های اجتماعی.

“گاهی اوقات آن را کوچکترین تصمیم گیری است که می تواند تغییر زندگی ما برای همیشه لطفا برای!من به دنبال راه من رهبر!!” توییتی Amruta.

Amruta تا به حال استقبال مجادلات با توییت های خود را در گذشته است.

در آخرین جمله ردیف او نامیده می شوند شیو سنا رهبر و دولت وزیر کابینه Aaditya Thackeray یک “کرم”است.

AAP ملی اجرایی عضو Preeti Sharma منون توئیتر خود نوشت: “یک رهبر باید باقی می ماند متصل به مردم است و نباید رسانه های اجتماعی به هر حال من شک او خواهد شد. اما آنچه که او می تواند انجام دهد این یکشنبه که اتفاق می افتد به روز شده است برای جلوگیری از پس کسانی که به تجاوز جنسی تهدید به زنان”.

در عرض چند دقیقه هشتگ #NoSir شروع روند با کاربران رسانه های اجتماعی اصرار PM نمی دهد تا خود را به حساب های رسانه های اجتماعی.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>