سیاتل تازه ضرب خودمختار منطقه گزارش شده است که باعث ایجاد مشکلات برای مردم که زندگی در این منطقه قبل از اینکه این منطقه ایجاد شد.

روزانه تماس گیرنده شلبی Talcott صحبت کرد جمعه با رادیو فردا میزبان Martha MacCallum در مورد آنچه که در داخل کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) و چگونگی فعالیت تأثیر مردم زندگی می کردند که در منطقه فوری اما نمی شد بخشی از اعتراض. (مرتبط: منحصر به فرد: ما خبرنگاران بر روی زمین در سیاتل هیچ پلیس منطقه. در اینجا آنچه در آن مانند به نظر می رسد)

تماشا کنید:

Talcott توضیح داد که تنش شده اند بالا نیست چرا که هر کس موافق است که Raz, سیمون, مردی که خودش را اعلام کرده است به “جنگ سالار” باید رهبر.

“بسیاری از این معترضان موافق نیستم با راز تبدیل شدن این warlord,” Talcott گفت. “ما صحبت چند تن از آنها که به خدمت نقاط ورود در اینجا در سیاتل و آنها می گویند که ایده خود را از آنچه او می خواهد CHAZ برای تبدیل شدن به چیزی است که اکثریت مردم در داخل می خواهند. پس از آن کمی دشوار است چرا که آنها می خواهند قوانین وجود ندارد اما این است که یک جامعه استفاده می شود به زندگی با قوانین است.”

Talcott نیز به اشتراک گذاشته شده بخشی از یک مصاحبه با یک ساکن محلی بود که تنها حاضر به دادن تنها نام او — Brandon — زیرا او می ترسید تلافی جویانه.

“شما می توانید برای خودتان را ببینید, شما می توانید ببینید که ما اصلا حق رای برای مسائل اینجا دیگر” براندون گفت. “شما می توانید ببینید زمانی که خواسته های آنها می گویند که ما می خواهیم حقوق بازنشستگی به دور از هر افسر پلیس در سیاتل. آنها در زمان حقوق ما دور است. که درست نیست. این سیاسی نیست. آن را فقط خوب است.”

“که خیره کننده است” MacCallum پاسخ داد. “است که یک شهروند در سیاتل که به وضوح احساس امنیت نمی به اندازه کافی به حتی چهره خود را نشان داد به او گفت که فقط نتواند نظم در جامعه است.”

Talcott اضافه شده که برندن حال صحبت کردن در مورد این مسئله زودتر و او را تهدید به دلیل نظرات خود را.

“او فوق العاده ناراحت است. او وحشت زده است. او به ما می گوید که چگونه این معترضان در حال کوبیدن در مقابل دروازه خود را در شب و او می شنود عکس اخراج در طول شب پس از آن قطعا — جالب است چرا که این منطقه مسکونی است که آنها گرفته اند و هر کس در هیئت مدیره” Talcott به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net