آنها با حمله تهمت برای شعار ‘اثبات نشده مواد مخدر’ در حال حاضر NYT است که گزارش آن را می توانید با کمک Coronavirus

با وجود آینده بر روی پاشنه از تحقیقات امیدوار کننده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امیدوارم که هیدروکسی کلروکین را به اثبات موثر در برابر coronavirus مواجه شد با این jeers از رسانه ملی.
اما در حال حاضر نیویورک تایمز خود را در راه رفتن به عقب که انتقاد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه مطبوعاتی که مواد مخدر استفاده شده است که برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید است نمایش “جی تی ای” در کمک به درمان این رمان coronavirus.

مطبوعات حمله کردند.

Vox به نام تهمت نظرات “بی پروا ارتقاء.” نیویورک تایمز blared در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن “آغوش” از “اثبات نشده” مواد مخدر.

چگونه بسیاری از به شدت مورد نیاز تخت بیمارستان ما را مجبور به کنار برای افرادی که ندانسته و تصمیم به توسعه تهدید کننده حیات قلب آریتمی? زیرا همه آنها به دنبال هنوزم مشاوره از دکتر دان مغلوب ساختن پیشی جستن به hydroxycloroquine با qt [sic] طولانی, عامل, آزیترومایسین” نیویورک تایمز نویسنده پرفروش Kurt Eichenwald توییتی.

Aliza نادی یک خبرنگار تحقیقی و تهیه کننده در NBC News, نام تهمت نظرات یک “ادعای بی اساس.”

مطالعات نشان می دهد که ممکن است حقیقت در پشت مغلوب ساختن پیشی جستن ، کمتر از دو هفته پس از حمله به تهمت خود “آغوش اثبات نشده مخدر” نیویورک تایمز منتشر شده یک مقاله در مارس 1 در مورد یک مطالعه کوچک نشان داد که هیدروکسی کلروکین ممکن است کمک ویروس بیماران بهبود بخشد. (مرتبط: سی ان ان Bashed مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: همان چیزی که در مورد کوروناویروس مرگ درصد است که آنها در حال حاضر گزارش)

“مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین کمک کرد تا به سرعت بازیابی از تعداد کمی از بیماران که خفیف بیمار از coronavirus پزشکان در چین گزارش این هفته” نیویورک تایمز مقاله در مورد این دارو گزارش شده است.

“گزارش قبلی از چین و فرانسه که این دارو به نظر می رسید برای کمک به بیماران همراه با مشتاق نظرات از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را ایجاد وزوز در اطراف هیدروکسی کلروکین و از نزدیک مربوط به کلروکين که چندین دهه داروهای مورد استفاده در درمان مالاریا و بیماری های خود ایمنی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید.”

غذا و داروی آمریکا (FDA) نیز مورد تایید اورژانس مجوز استفاده از این دارو برای coronavirus بیماران. واشنگتن پست گزارش داد این “تایید نشده” مواد مخدر پس از FDA اعلام و اشاره کرد که دولت گفت: “سود بیشتر خطرات.”

“شواهد کمی وجود دارد کلروکين و هیدروکسی کلروکین موثر هستند اما رئیس جمهور در ادامه به مشتری جلب کردن آنها” فوربس ادعا کرد که تنها چند روز قبل از NYT گزارش نشان می دهد که این دارو ممکن است موثر باشد.

دیگران که برافراشته در برابر تهمت نظرات شامل دموکرات نوادا رژیم صهیونیستی است. استفان Sisolak که ممنوع ضد مالاریا داروها به صورت سرپایی coronavirus درمان پس از رئیس جمهور ،

دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer همچنین در پایین ترک خورده داروهای تهمت تبلیغ پس از نظرات خود. روز بعد Witmer معکوس دوره و درخواست هیدروکسی کلروکین و کلروکين از دولت فدرال است.

“بر اساس FDA اضطراری با استفاده از مجوز اجازه می دهد تا استفاده از هیدروکسی کلروکین سولفات و کلروکين فسفات محصولات به اهدا استراتژیک ملی ذخایر (SNS) برای بیماران خاص با COVID-19 ما به دنبال یک درخواست برای هیدروکسی کلروکین/کلروکين از SNS” لین Sutphin یک میشیگان HHS سخنگو گفت: با توجه به واشنگتن تایمز.

توییتر خواستار آن شدند که فاکس نیوز’ Laura Ingraham را به پایین یک صدای جیر جیر در مورد هیدروکسی کلروکین پس از شرکت رسانه های اجتماعی گفت که این تجاوز خود اطلاعات غلط سیاست. توییتر بعد از عقب نشینی کرد و گفت که Ingraham مجبور به خراب کردن صدای جیر جیر با توجه به سیاست.

Ingraham مارس 20 توییت خوانده شده که این مواد مخدر بود که با استفاده از بسیاری از بیمارستان ها” است که آن را تا به حال نشان داده شده است “بسیار امیدوار کننده نتایج” سیاسی گزارش شده است. بعدها مشخص شد که دکتر ذکر شده در Ingraham را صدای جیر جیر و به او نشان دهد و کار نمی کند در نیویورک امکانات او گفت: با استفاده از دارو.

آن است که روشن نیست که بخشی از توییت نقض سیاست توییتر به عنوان مطالعات در حال حاضر نشان می دهد که این دارو می تواند در واقع با کمک این رمان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>