آنها در حال بازسازی کراچی دریا. چه تغییراتی در خط لوله ؟

کل خط ساحلی در کراچی دریا را پوشش می دهد 90 هکتار در مجموع که 13 هکتار خواهد بود سبز منطقه است.

آن رسیده است شناخته شده است که مقامات در پاکستان در جنوب شهرستان بندر به تازگی تصمیم به نوسازی دریا یک نقطه محبوب در کراچی که در آن شهروندان و گردشگران به طور یکسان گله به ضرب و شتم گرما. این طرح در شرایط ساده است به عوض کردن آن در سبک خارجی در سواحل است.

مانند چندین پارک و پیک نیک نقاط دریا نیز تعطیل توسط کراچی دولت برای چند ماه گذشته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما اردوگاه مدیره کلیفتون (CBC) در ضمن شروع به کار بر روی یک طرح برای بهبود دید دریا و بهبود آن را همراه با استانداردهای بین المللی.

با توجه به برنامه های منحصر به فرد این پروژه بیش از 13 هکتار از چمن هستند که کاشته شده برای اولین بار برای اطمینان از وجود فضای سبز در ساحل و کار در این راستا در حال حاضر آغاز شده است.

منابع مطلع CBC Geo.tv که کار در کراچی دریا مشاهده شده است به دو مرحله تقسیم شده از لحاظ جغرافیایی. یکی از اولین خواهد بود از Nishan-e-پاکستان بنای تاریخی به دلپذیری میمون پارک تفریحی در حالی که دوم را از محل دائمی به نمک و فلفل ایجاد کرد ،

کل این خط ساحلی کراچی را پوشش می دهد 90 هکتار در مجموع که 13 هکتار خواهد بود سبز منطقه است.

علاوه بر این یک 1.76-کیلومتر دویدن آهنگ نیز می تواند ساخته شود ، پنج دیده بان برج نیز برنامه ریزی شده بود و بنا به بازرسی خط ساحلی از ارتفاع. آنها را از خانه نجات غریق به طوری که اگر کسی شروع به غرق شدن می توان آنها را نجات داد.

هیچ کس نمی داند که این پروژه تکمیل خواهد شد و شهرداری بدن قادر به می گویند چقدر سود مالی آن به طور بالقوه ممکن است به ارمغان بیاورد.

اما وقتی پرسید که آیا وجود خواهد داشت یک هزینه برای ورود به دریا یک CBC سخنگو گفت: وجود خواهد داشت هیچ کدام و هر کس قادر خواهد بود برای آمدن و لذت ببرید.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>