این کشورها ممنوع مذهبی تجمعات اما نگهداری مشروب فروشگاه باز

  • متحده را ممنوع هيأتهاي مذهبي با توجه به کروناویروس اما اجازه می دهد فروشگاه های مشروب را باز باقی می ماند.
  • کالیفرنیا و آلاسکا, واشنگتن, آیداهو, مونتانا, مینه سوتا, ایلینوی, نیویورک و ورمونت ممنوع در فرد مذهبی تجمعات به عنوان coronavirus در زمان نگه دارید از ایالات متحده است.
  • “فرماندار هرگز محدود آزادی مذهبی و یا مذهبی ممنوع خدمات” سخنگوی دموکرات ورمونت رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد.

چندین ایالت ممنوع هيأتهاي مذهبي با توجه به کروناویروس اما باید اجازه داده فروشگاه ها مشروب را باز باقی می ماند.

فرمانداران در کالیفرنیا و آلاسکا, واشنگتن, آیداهو, مونتانا, مینه سوتا, ایلینوی, نیویورک و ورمونت ممنوع در فرد مذهبی تجمعات از طریق اقامت در خانه دستور اجرا به عنوان coronavirus در زمان نگه دارید از ایالات متحده داده ها از مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد. برخی از این کشورها پس از آغاز روند بازگشایی که باعث محدودیت در هيأتهاي مذهبي.

اما زمانی که فرمانداران در ابتدا ممنوع تجمعات مذهبی مشروب فروشگاه های باقی مانده باز در کالیفرنیا و آلاسکا, واشنگتن, آیداهو, مونتانا, مینه سوتا, ایلینوی, نیویورک و ورمونت.

Churchgoers در بسیاری از این کشورها در مبارزه علیه دستور ممنوعیت مذهبی خدمات. در کالیفرنیا و شبان پنج شنبه اعلام کرد که آنها نمی خواهد صبر کنید برای فاز سه دولت طرح بازگشایی خواهد شد اما باز در مه 31, با توجه به سن برناردینو کانتی خورشید.

شبان’ به دنبال اعلام یک شنبه حکم از قاضی کالیفرنیا گفت که Newsom حق ممنوعیت کلیسا مجامع در طول بیماری همه گیر.

برخی از رهبران مذهبی مانند جمهوری خواه ایالت آیداهو نماینده و کشیش ارشد تیم Remington می گویند این دستور را نقض متمم اول قانون اساسی حقوق و ادامه خواهد داد برای برگزاری مراسم دینی.

“آیا شما را در درک که این یک حیله? این یک آزمون” Remington گفت: در اوایل مارس خطبه. “من می خواهم به تصویب آزمون, بنابراین به عنوان برای من و خانه ما در حال رفتن به خداوند خدمت می کنند.”

“آنها به طور کامل تجاوز خود را به مرزهای” کالیفرنیا کشیش تیم تامپسون گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد در مورد تصمیم گیری توسط فرمانداران در این کشورها به منع اشاره کرده است. “فرماندار باید بدون نقش است.”

“ایده جدایی کلیسا و دولت است و چیزی است که من آموخته بود حتی به عنوان یک کودک در مدرسه نظام” تامپسون گفت. “تمام هدف جدایی کلیسا و دولت است زیرا ما فرار کنند. ما فرار یک دولت اجرا کلیسا. و این بود که چرا ما تا به حال جنگ انقلابی در وهله اول – فرار از ظلم و ستم و آزار و اذیت مذهبی.”

“تمام هدف آمریکا آزمایش این است که آزادی مذهبی” او اضافه شده است. “و کل ایده جدایی کلیسا و دولت است که دولت نمی تواند اجرا شود و کلیسا. دولت نمی تواند بگوید که کلیسا چه باید بکنید.”

واشنگتن

بسیاری از واشنگتن الکل فروش انجام می شود در فروشگاه های ضروری برای, مواد غذایی, سخنگوی دموکراتیک واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: DCNF.

“همانطور که شما به احتمال زیاد می دانید متحده در سراسر ایالات متحده تا به حال برای قرار دادن محدودیت بر روی همه انواع از اجتماعی و فعالیت های مذهبی – از جمله مجالس ترحیم و عروسی را از نگرانی برای گسترش این ویروس و مردم بیمار و به طور بالقوه کشتن آنها” سخنگوی تارا لی گفت: DCNF. “ما نه تنها دولت است که این انجام داده است.”

لی اشاره کرد که از هفته گذشته Inslee باز کردن درایو در خدمات مذهبی برای کمک به مردم “عبادت در حالی که تمرین فیزیکی فاصله” و اینکه دولت با ارائه تسهیلات برای مشاوره مذهبی از ابتدای coronavirus stay-at-home سفارشات.

آیداهو

سخنگوی جمهوریخواه آیداهو رژیم صهیونیستی است. براد کمی ماریسا موریسون Hyer اطلاع از DCNF که اجتماعات بزرگ همچنان محدود تحت فرماندار بازگشایی طرح است.

اما در مرحله 1 طرح مذهبی تجمعات را محدود نمی شود و محل عبادت است “اگر آنها پایبند به سخت فیزیکی فاصله بهداشت پروتکل و هر CDC ارشاد” Hyer اشاره کرد.

“فرماندار کمی شنیده است از بسیاری از Idahoans نگران محدودیت در حق خود را به تمرین ایمان خود را,” او اضافه شده است.

“در حالی که گردهمایی های اجتماعی ادامه خواهد داد به طور محدود در طول چهار مرحله از بازگشایی آن مهم بود به فرماندار برای باز کردن مکان های عبادت به عنوان اوایل به عنوان مسئولانه امکان ارائه آنها به دنبال سخت فیزیکی فاصله بهداشت پروتکل و دیگر اقدامات برای به حداقل رساندن خطر از COVID-19 انتقالات میان کاربران.”

مونتانا

ارین Loranger دبیر مطبوعاتی به دموکرات مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک اشاره به DCNF که تحت کروناویروس جدید, راهنمایی در فرد خدمات کلیسا در مونتانا عامل در کاهش ظرفیت به منظور اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله بین غیر اعضای خانواده.

او پاسخ نمی دهند بیشتر به درخواست برای اظهار نظر در مورد بولاک سفارش قبلی اجازه می دهد فروشگاه های مشروب را باز باقی می ماند در حالی که مراسم دینی ممنوع شد.

ورمونت

دموکرات ورمونت رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات اقامت در خانه سفارش نیست به صراحت آدرس یا فروشگاه های مشروبات الکلی و یا خدمات مذهبی هر چند آن را اجازه می دهد تا خرده فروشی عملیات همچنان تحت اقدامات احتیاطی خاصی ارتباطات مدیر ربکا کلی گفت DCNF.

او تاکید کرد که “پس از آن هدایت” مجاز است برای هر دو مجازی و رانندگی-مذهبی به خدمات.

“فرماندار هرگز محدود آزادی مذهبی و یا مذهبی ممنوع خدمات” کلی اضافه شده است.

دموکرات کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom جمهوریخواه آلاسکا رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy دموکرات مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دموکراتیک فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر و دموکراتیک رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نیست و در عین حال در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از DCNF.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im