این پرقدرت Microsoft Surface/سطح کتاب فروش تا 68% خاموش

هنگامی که آن پایین می آید به چه پربار شما مقدار زیادی وابسته است در این مجموعه شما را در محل کار. Caffeination? بررسی کنید. پاک کردن منطقه مشغول به کار? بررسی کنید. لپ تاپ و تبلت شما در واقع لذت بردن از با استفاده از ؟ اگر شما تا به حال یک مو از تردید نگاهی به این باور نکردنی Microsoft surface لپ تاپ در فروش. شما می توانید لذت بردن از صرفه جویی بیش از 60% تخفیف برخی از این دستگاه ها معنی آن را عملا در جمعه سیاه در سطح معاملات است که شما تجربه می تواند در حال حاضر. با تشکر از کارخانه recertified اعتبارنامه شما می توانید بقیه مطمئن شما در حال لذت بردن از به طور کامل عملیاتی نزدیک به دستگاه جدید.

سطح کتاب 13.5″ Core i7 256GB – پلاتین (کارخانه Recertified)

نمی تواند را انتخاب کنید بین یک تبلت یا لپ تاپ ؟ این سطح کتاب 13.5″ Core i7 256GB ترکیبی ماشین که دسته هر دو ویژگی را با سهولت طراحی شده توسط سریع 8th gen Intel Core i7 پردازنده با سرعت 1.9 گیگاهرتز بنابراین شما می توانید بدون درز چند وظیفه ای.

پیدا کردن آن را در اینجا برای $1109.

Microsoft Surface 2 Intel Core i7 512GB – پلاتین (کارخانه Recertified)

با یک هیولا 15 ساعت عمر باتری این سرفیس 2 Intel Core i7 512GB مناسب برای رفت و آمد طولانی و یا سفر کسب و کار. شما می توانید سوئیچ بین برنامه های مورد علاقه خود را با صفر زمان تاخیر و فهرست/جریان با شفاف با وضوح.

پیدا کردن آن را در اینجا برای $1509.

سطح کتاب 13.5″ Core i5 256GB نقره ای (کارخانه Recertified)

دانش آموزان و حرفه ای کسب و کار به طور یکسان به این سطح کتاب 13.5″ Core i5 256GB. این لمسی صفحه کلید و پد لمسی به شما کمک کند اقامت مولد با یک سخاوتمندانه 256 گیگابایت برای ذخیره سازی فایل های رسانه ای و بیشتر. شما می توانید چند کاره هستند به راحتی و به سرعت سوئیچینگ بین برنامه های کاربردی و گردش.

پیدا کردن آن را در اینجا برای $529.99.

نیز وجود دارد این سطح کتاب 13.5″ Core i7 512GB نقره با فضای ذخیره سازی بیشتر در دسترس برای $879.

Microsoft Surface Pro 4 12.3″ 8GB RAM, 256GB نقره ای (کارخانه Recertified)

این Microsoft Surface Pro 4 12.3″ است ایده آل برای همه چیز از سرگرمی به بهره وری است. با 9 ساعت عمر باتری شما می توانید فهرست و جریان — و با 256GB از ذخیره سازی SSD شما را حفظ کند/فروشگاه همه ضروری خود را, عکس, فیلم ها و فایل ها برای دسترسی آسان. نیز وجود دارد یک 150-درجه زاویه kickstand بنابراین شما می توانید کار و یا بازی به راحتی در خود میز و نیمکت و یا فقط در مورد هر نقطه.

پیدا کردن آن را در اینجا برای $499.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر