این ایالات متحده است که باید به کار گرفته Coronavirus بهترین و با وجود آنچه رسانه ها گفت: شما

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به میزان زیادی اجازه متحده را با سرب در مبارزه با کروناویروس. هفته بعد از مستندات جرم محدودیت ها و مقررات را ساخته اند که درجات مختلفی از احساس وجود دارد که در نهایت به اندازه کافی اطلاعات برای دیدن است که ایالات متحده به کار گرفته اند این بیماری همه گیر به طور موثر.

فلوریدا می آید بلافاصله به ذهن است. خود را coronavirus استراتژی پیشگیری از دریافت انتقادات زیادی در سراسر کشور اما آماری نتایج نسبت به دیگر قابل اندازه متحده است. آنها بسته مارس 3, بعد از تقریبا هر نوع قابل اندازه دولت که در آن نقطه آنها در حال حاضر بیش از 5000 موارد است.

اواخر تاریخ بسته شدن به دست آورد نقد قوی از بسیاری از برجسته جمهوری خواه فلوریدا فرماندار ران Desantis به پاره کردن رسانه ها گفت: “و بخشی از دلیل آن این است زیرا شما بسیاری از افراد در حرفه خود که مومی شاعرانه برای هفته ها و هفته ها در مورد چگونه فلوریدا بود و درست مثل نیویورک است.”

Coronavirus عنوان نمونه برای آنفولانزا مانند بیماری تمایل به آمار سالمندان سخت ترین. این حقیقی است در چین و ایتالیا و در ایالات متحده این می تواند ساخته شده اند فلوریدا به ویژه آسیب پذیر با آن جمعیت زیادی از افراد بازنشسته.

اما DeSantis توجه ویژه ای به پیشگیری از شیوع بیماری در سالمندان جوامع مانند روستاها و همچنین در خانه های پرستاری در سراسر کشور. دولت ارتباط نزدیک با خانه های پرستاری را به مطمئن شوید که آنها ارائه شد با حفاظت کافی و تست “مورد نیاز تمامی کارکنان و هر کارگر که وارد می شود نمایش برای COVID بیماری متوسط چک. کسی که علامتی خواهد فقط به سادگی نمی تواند اجازه رفتن به در” با توجه به DeSantis.

فلوریدا, خاموش شدن ناگهانی اعدام شدند در کمتر مد کمتر دیده شده است در جای دیگر به عنوان DeSantis به رسمیت شناخته شده است که اکثر فلوریدا موارد شلوغ شد در جنوب شرقی بخشی از دولت است.

“ما کار می کرد با مردم محلی در جنوب شرقی فلوریدا ملی گفت که نقد و بررسی. “آنها تا به حال اقدامات محدود کننده تر از بقیه از دولت است.” (مرتبط: DeSantis بارگیری در رسانه ها برای وخیم فلوریدا پیش بینی: “جهنم ما 8 هفته دور از آن”)

فلوریدا تلاش پرداخت. نیویورک تایمز گزارش می دهد که آنها در حال حاضر 48,677 موارد و 2,143 مرگ و میر تعداد به مراتب کمتر از بسیاری از قابل اندازه متحده است.

میامی گاردنز فلوریدا – MAY 06: فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی در راک, ورزشگاه, تست سایت در مارس 06, 2020 در میامی گاردنز فلوریدا. رژیم صهیونیستی. DeSantis اعلام کرد در این کنفرانس مطبوعاتی که COVID-19 آزمون آنتی بادی در دسترس خواهد بود. (عکس از جو Raedle/گتی ایماژ)

کالیفرنیا یکی دیگر دولت است که به نظر می رسد که رفتار همه گیر به طور موثر با لیبریا گاوین Newsom به تازگی در حال تبدیل شدن بعید گیرنده ستایش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در کالیفرنیا انجام یک “کار خوب” دست زدن به کوروناویروس. با وجود گاهی اوقات ساخت عناوین قوانین مانند هیچ “سایبان کولرهای آبی” در سواحل و همچنین هیچ “picnicking و آفتاب” در کالیفرنیا به طور کلی مورد تعداد و نرخ مرگ تنها می تواند به عنوان یک موفقیت است.

دولت گزارش خود را برای اولین بار coronavirus مرگ مربوط نسبتا در اوایل مارس 4 و واکنش سریع به این بیماری همه گیر. سان فرانسیسکو دوم-متراکم ترین شهر در امریکا اعلام کرد خود را مستند در مارس 16. کالیفرنیا اعلام کرد کلی تر در سطح ایالت مستند سه روز بعد. اقامت در خانه سفارش صادر شد بدون پایان تاریخ و تخلف است و مجازات به عنوان یک تخطی از قانون “مجازات جریمه و حبس و یا هر دو.”

با این حال دولت دیده می شود 88,499 با 3,624 مرگ و میر در مجموع 9 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر است. که سرانه رای دادن لبه ها را فلوریدا است که در حال حاضر در 10 مرگ و میر در هر 100 ، 000. دولت نیز در حال حاضر شروع به بازگشایی “را به عنوان همه اما پنج کالیفرنیا 58 شهرستانهای خواهد بود واجد شرایط برای یک واريانس” به معنی آنها در دیدار با الزامات مورد نیاز برای باز کردن اقتصاد خود به درجات مختلف.

Newsom توصیف مشکل حاوی یک ویروس در چنین کشور بزرگ و گفت: “نگاه ما به پنجمین اقتصاد بزرگ در جهان 40 میلیون, قوی, ما به عنوان متنوع دولت به عنوان وجود دارد در این کشور [با] 20-برخی از درصد از دولت های خارجی به دنیا آمد” با توجه به اطلس.

LOS ANGELES, CA – آوریل 27: فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom صحبت می کند در مقابل بیمارستان کشتی USNS Mercy که وارد بندر لس آنجلس در روز جمعه, مارس 27 سال 2020 به ارائه کمک برای Southland بيمارستان غرق coronavirus بیماری همه گیر. (عکس کارولین Cole-استخر/گتی ایماژ)

هر دو این کشورها دیده اند به اشکال مختلف از رسانه ها انتقاد بیش از جنبه های مختلف خود را coronavirus مدیریت. زبان صرفا از نظر حاوی این بیماری تلاش های خود را پرداخت کردن.

در حالی که کالیفرنیا و فلوریدا محیط های گرم و مرطوب می تواند به ارائه آنها را با یک ذاتی نفع هر دو کشور’ جمعیت بودند به شدت آسیب پذیر است. در فلوریدا مورد به دلیل مسن خود و کالیفرنیا به علت شیوع هدف قرار دادن و پخش وجود دارد قبل از بقیه کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im