دولت ایالات متحده صرف تریلیون ها دلار در تلاش برای کاهش خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر اما نگرانی بیش از هزینه شروع به کوه همراه با بدهی های ملی است.

این اوراق در حال حاضر در $25 تریلیون دلار به عنوان هزینه های نگرانی را به طور طبیعی گرفته شده از صندلی عقب به بهبود تلاش است. به عنوان بسیاری از نقاط کشور آغاز می شود آهسته بازگشت به حالت عادی برخی از جمهوریخواهان از جمله تگزاس بهداشت ، تد کروز را آغاز کرده اند که زنگ خطر را به صدا در کنگره صرف sprees. از سوی دیگر برخی از جمهوری خواهان هستند بنا به گزارش اصرار رهبری آنها به دنبال چه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تلقی شده است یک آبی “دولت نجات.” (مرتبط: FLASHBACK: Jan.21: Fauci می گوید Coronavirus ‘نه یک تهدید عمده به ایالات متحده)

ایالات متحده آمریکا ایالت و سناتور ” میچ مک کانل (R-KY) صحبت می کند به اعضای مطبوعات پس از بارگیری جمهوری خواه مجلس سنا سیاست ناهار در هارت سنا ساختمان اداری مارس 12 سال 2020 در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC. (عکس توسط Alex ونگ/گتی ایماژ)

جمهوری خواه سنسور. میت رامنی در ایالت یوتا سوزان کالینز از مین شلی مور Capito در غرب ویرجینیا, بیل کسیدی و جان کندی از لوئیزیانا و لیزا Murkowski و دن سالیوان از آلاسکا همه خواست مک کانل به اجازه بیشتر کمک به دولت با توجه به تپه. (مرتبط: آخرین بودجه مقابله سختی قرص های خود را به محافظه کاران)

کسیدی و دموکرات نیوجرسی آمریکا به مردم ایران ، باب منندز باید تیمی در قانونی که ایجاد 500 میلیارد دلار از صندوق برای دولت های ایالتی و محلی در مواجهه با یک بحران بودجه بیش از تصمیم گیری های خود را تعطیل اقتصاد خود را. سناتور گفت: این قانون در نظر گرفته شده است برای افزایش “انعطاف پذیری را برای آمریکا و دولت های محلی برای استفاده از بودجه به پلاگین درآمد از ضرر و زیان است.”

کسیدی و منندز پیشنهاد شبیه به مقررات در آمریکا’ “قهرمانان عمل” که ارسال صدها میلیارد دلار در غیرشرطی کمک به دولت های ایالتی و محلی. که پیشنهاد و پشتیبانی توسط مجلس نانسی پلوسی دقت گذشت خانه در شب جمعه با پشتیبانی از تنها یک جمهوری خواه است. جمهوری خواه نیویورک در کنگره پیتر کینگ که بازنشسته است و در پایان سال رای دادند و این لایحه گفت: او از جان گذشته برای دریافت کمک های مالی برای او سخت-آمار دولت است.

“نگاه من مخالف با بسیاری از چیزهایی که در این لایحه: برخی از مقررات مربوط به مهاجران غیر قانونی برخی از رای غیابی, این, پست, تمام چیزهای که. اما واقعیت این است که برای من [رهبر اکثریت میچ] مک کانل نوع گذاشته و آن را … او صحبت کردن در مورد هیچ فدرال کمک به دولت و دولت های محلی” پادشاه گفت:.

Maryland Gov. Larry Hogan speaks at the New Hampshire Institute of Politics as he mulls a Presidential run on April 23, 2019 in Manchester, New Hampshire. (Photo by Scott Eisen/Getty Images)

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان صحبت می کند و در نیوهمپشایر موسسه سیاست او به عنوان واکنش ریاست جمهوری اجرا در آوریل 23, 2019 در منچستر, New Hampshire. (عکس توسط Scott ایسن/گتی ایماژ)

آبی دیگر دولت اوباما نیز به عقب رانده در مک کانل رهبر به کمک مالی برای دولت های ایالتی و محلی. مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان یکی از معدود فرمانداران جمهوریخواه در این کشور که همچنان بخش هایی از دولت خود را خاموش پاره پاره رهبر اکثریت بیش از خود را در “آبی دولت نجات” اصطلاحات خواستار آن را “مزخرف کامل است.”

هوگان co-نامه ای با دموکرات نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو هفته گذشته درخواست کنگره به پای این لایحه را کمبود بودجه. درخواست خود را شامل “500 میلیارد دلار پشتیبانی مالی برای دولت کمبود بودجه ناشی از این بیماری همه گیر افزایش یافته FMAP بودجه برای ارائه خدمات بهداشتی به ما آسیب پذیر و 100 درصد فدرال هزینه اشتراک برای FEMA پاسخ و بازیابی تلاش است.”

دیگر جمهوری خواهان ایستاده اند با دخالت و اصرار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به مخالفت با کمک مالی برای دولت های ایالتی و محلی. جمهوری خواه سنسور. ریک اسکات از فلوریدا تد کروز از تگزاس مایک لی از یوتا مایک Enzi وایومینگ و ران جانسون از ویسکانسین در نامه ای به کاخ سفید اواخر ماه گذشته با این استدلال که بقیه کشور نباید مجبور به پرداخت برای انجام هزینه های بزرگ وعده در متحده, New York.

“متحده مانند نیویورک خواستار میلیاردها محدودیت کمک های اولیه — نه فقط پول برای coronavirus بازیابی, اما از قبل موجود برنامه های دولت و بدهی. نیویورک صندوق روز بارانی است یکی از کمترین ها در ملت و دولت مدیون بیش از $450 میلیارد تهی دست بازنشستگی و پس از اشتغال و مزایای. کشورهای دیگر حتی در شکل بدتر. ایلینوی در حال حاضر درخواست 40 میلیارد دلار کمک مالی بیشتر از آن را به حقوق بازنشستگی و کمبود بودجه ناشی از چندین دهه سوء مدیریت مالی,” سناتور نوشت.

“آمریکایی ها انتظار دارند که مالیات خود را به دلار استفاده خواهد شد Coronavirus پاسخ به سطحی دهه از سیاست های مالی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت