‘اینها قاتل هستند’: رودی گیولیلیانی زندگی سیاه را ماده می داند ‘گروه تروریستی’

رودی جوليانی شهردار سابق شهر نيويورک روز پنجشنبه گفت رهبران ماده زندگی سياه (BLM) “قاتل هستند” و اين سازمان بايد به عنوان يک گروه تروريستی داخلی شناخته شود.

“مزخرف نگو” جولياني به “روباه و دوستان” گفت

اینها قاتل هستند و اینها افرادی هستند که از سفیدپوستان نفرت می کنن آنها افرادی هستند که به طور خاص از مردان سفید پوست نفرت داشته و می خواهند با یک خانواده مادر/پدر یکجا کار بکند.” “آنها فکر نمی کنم پدر لازم است. اين چيزيه که ما داريم در موردش صحبت ميکنيم نه گاوي که تو با اون احمق ها ميشي

شهردار سابق و وکیل رئیس جمهور دونالد ترامپ بینندگان را تشویق کرد تا «دو یا سه سند پشتیبان برای ماده زندگی سیاه» بخواند، و این باور را به این گروه داد که مردم سیاه پوست باید «حقوق بقیه عمر شان را» بخواند. (مرتبط: رودی جلیلانی جان بولتون را “مجموع Backstabber” و ‘بمب هیدروژنی’ بیش از همه کتاب می نامد)

گیولیلیانی گفت: «این جامعه ای بسیار بسیار عجیب است که می خواهند راه اندازی کنند» و گفت که BLM و antifa در حال ارکسترکردن «خشونت وحشتناک» هستند که در بسیاری از شهرهای آمریکا رخ می دهد. او گفت هر دو “گروه های تروریستی داخلی بدون هیچ گونه شک و تردید” و پیشنهاد کرد که آن را سیاه پوستان آمریکایی که می دانم که بهترین است.

گیوليانی پیشنهاد داد که یک تابو در برابر نام بلم به عنوان یک گروه تروریستی وجود دارد زیرا آنها سیاه پوست هستند و هیچ نمی تواند آن را بگویند.

او به حداقل یک سازمان دهنده با ارتباط با گروه تروریستی داخلی آب و هوا زیرزمینی، سوزان روزنبرگ، که به حال 58 سال زندان مجازات شده توسط رئیس جمهور سابق بیل کلینتون در سال 2001. روزنبرگ در هیئت مدیره هزار جریان، یک بازوی جمع آوری کمک مالی BLM، به سر می برد. (مرتبط: ‘آنها قصد به گرفتن شات’: رودی Giuliani انفجار د بلاسیو ‘sطرح به ‘نگاهی جامعه بازگشت’ بدون پلیس)

A federal officer tells fellow officers to arrest a protester in front of the Mark O. Hatfield U.S. Courthouse on July 21, 2020 in Portland, Oregon. State and city elected officials have called for the federal officers to leave Portland as clashes between protesters and federal police continue to escalate. (Photo by Nathan Howard/Getty Images)

افسر فدرال به افسران می گوید که یک معترض را در مقابل دادگاه ایالات متحده مارک او هاتفیلد در ۲۱ ژوئیه ۲۰۲۰ در پورتلند، اورگن دستگیر کنند. مقامات منتخب ایالتی و شهری از افسران فدرال درخواست کرده اند که با ادامه ٔ افزایش درگیری بین معترضان و پلیس فدرال، پورتلند را ترک کنند. (عکس ناتان هاوارد/تصاویر گتِی)

شهردار سابق گفت رهبران BLM “مرده مخالف ارتش هستند. اونا ميخوان با پليس کار کنن اين ديگه آمريکا نيست اينجا کشور ديگه ايه آنها به معنای واقعی کلمه در تلاش برای سرنگونی راه ما از زندگی است.”

نظرسنجی اخیر نشان می دهد که 77 درصد از آمریکایی ها “نگران” در مورد افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای آمریکا هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im