‘چیزی وجود دارد’: Fmr. نیروی دریایی خلبان که مدعی او را دیدم بشقاب پرنده ها حدس در خاموش-جهان وسایل نقلیه’ گزارش

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson استقبال فرمانده دیوید Fravor بازنشسته نیروی دریایی ایالات متحده خلبان که می گوید او مواجه تیک تاک به شکل شی پرنده ناشناس (UFO) در سال 2004 بر روی چهار شنبه شب “Tucker Carlson امشب” به بحث در مورد UFO آخرین اخبار.

نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که کنگره و مقامات پنتاگون دریافت طبقه بندی جلسات در مواد برگرفته از “خارج از دنیای وسایل نقلیه ساخته شده است در این زمین است.”

“دولت نیز منتشر شد فیلم UFO sightings, از جمله 2004 برخورد ثبت شده از پیشرفته نیروی دریایی جنگنده جت” کارلسون توضیح داد: قبل از معرفی Fravor و درخواست او اگر او فکر می کند که دولت ایالات متحده ممکن است “شواهد” از چنین یک وسیله نقلیه است.

تماشا کنید:

“آن را برای تلفن های موبایل است که راه را به من” Fravor پاسخ داد. “من هرگز می خواهم به حدس و گمان آنچه که دولت واقعا اما من می گویم وجود دارد مسائل وجود دارد. چهار نفر از ما که تعقیب تیک تاک در سال 2004 را گواه برای این چندین بار است که آنچه ما شاهد بیش از هر چیزی که ما تا به حال در موجودی ما به مراتب نسبت به هواپیما است که ما در زمان حال. بنابراین من می گویند بله چیزی وجود دارد و امیدوارم دولت باید مسائل است.”

با استناد به خود مخاطبین Fravor معتقد است که او “کاملا مطمئن” اشیاء نیست یک خارجی خصمانه تکنولوژی سپس در پاسخ به یک سوال از کارلسون در مورد دولتی پنهان کاری در مورد این موضوع با یک “من نمی دانم که چرا.” (مرتبط: سابق اطلاعات نظامی رسمی: ‘احتمال کم’ UFO تکنولوژی است که از این جهان)

“من فکر می کنم برخی از آن تلاش برای گرفتن که تکنولوژی” او این باورند. “اگر چیزی اراضی در حیاط جلویی خود را وجود دارد هیچ دلیلی برای انکار آن وجود داشته است یا برای دولت است زیرا اگر آن را جمع آوری شده توسط برخی از وسیله ای که قراره سوال امنیت ملی ما و یا ما توهین آمیز و یا توانایی های دفاعی پس چرا شما آن را پنهان ؟ که فقط من سپرهای. درست مثل ما حادثه است. چرا نبود آن را به طور کامل مورد بررسی در این زمان برای چیزی است که به معنای واقعی کلمه می تواند نفوذ [ناخوانا] فضاهای و آنها هیچ چیز ؟ منظورم این است که هیچ چیز انجام شد تا حدود سال 2009.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>