جهان خاموش کردن در حالی که برای

امروز پادکست ما به همه چیز coronavirus – جهان چگونه است تعطیل و به همین دلیل است. به علاوه ما به نفاق در معرض از طریق این بحران و چگونه آن را گذاشته لخت موانع نوآوری و اقدام سریع دولت قرار داده و در این راه از بخش خصوصی است.

گوش دادن به نشان می دهد:

چرا جهان خاموش کردن بیش از یک ویروس با علائم شبیه به آنفولانزا ؟ آن را پیچیده تر از آن یک ماده در حجم و ظرفیت و همچنین بالاتر مرگ و میر. این همه دیوانه و آن را یک توطئه است. آدرس ما همه از آن و توضیح کامل وضعیت.

(مرتبط: اولین دوز تجربی Coronavirus واکسن اداره در سیاتل)

(مرتبط: ساندرز مشاور: انتخابات زمانی که سیاه و سفید کالج ها در حال شکستن بهار است ‘رای دهندگان سرکوب’)

به علاوه به عنوان دولت های فدرال و ایالتی تقلا برای چشم پوشیدن از مقررات و قوانینی که مانع بخش خصوصی از کمک به شیوع بیماری وجود خواهد داشت یک فرصت زمانی که این است که بیش از نگاه چقدر بزرگ دولت باعث بدتر شدن اوضاع شده و اینکه آیا یا نه آن دسته از قوانین و مقررات باید در محل باقی می ماند برای همیشه. ما به آن بیش از حد.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف زندگی تغییر چای چک کردن وب سایت خود را برای به دست آوردن انرژی بیشتر و بهبود زندگی خود را! و فراموش نکنید که برای وارد کردن کد تخفیف “درک” در چک کردن برای دریافت تخفیف ویژه در سفارش خود را.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de