تئوری قاچاق جنسی Wayfair ویروسی رفت — اما در اینجا چه اجرای قانون می گوید این جرم در واقع به نظر می رسد

هر کسی که با توییتر آشنا است آگاه است که چگونه به سرعت آتش زا، نادرست و یا اثبات نشده اطلاعات می تواند ویروسی.

در ماه ژوئیه، نظریه توطئه که ویفیر، یک شرکت مبلمان آنلاین و کالاهای خانگی، در قاچاق جنسی کودکان دست داشته است، اینترنت را غمگین کرد. تصور در مورد لیست برای مبلمان در سایت که پس از دختران از دست رفته با برچسب قیمت گران قیمت گسترش مانند آتش سوزی به نام.

پس 3A است و من پایین #Wayfair قاچاق جنسی خرگوش. يه چيزي درست نميشينه pic.twitter.com/7TJEfu6k2Y

— Darrian (@darrianperdue) July 10, 2020

یکی از کاربران توییتر juxtaposed تصاویری از کودکان از دست رفته که نام آنها همسان کابینت ذخیره سازی در وب سایت Wayfair، ذکر شده برای بیش از 12،000 دلار است. توییت بیش از ۲۳٬۰۰۰ بار دوباره توییت شد که ۵۰٬۰۰۰ دوست داشت.

نامزد کنگره گرجستان به نظر می رسید به شوخی در مورد لینک Wayfair به Ghislaine ماکسول — که مجرم جنسی جفری اپستاین همگروهی و یک بار دوست دختر محکوم شد.

آیا Ghislane ماکسول نوک مقامات در مورد #Wayfair

— آنجلا استانتون پادشاه ???????? (@theangiestanton) یدلایمخیرات 2020 ژوئیه 11

یکی از کاربران، که او بیش از ۳۲٬۰۰۰ بار دوباره توییت شد، مشخص کرد که اینترنت طرح ادعایی قاچاق جنسی ویفیر را خنثی کرده است.

WAYFAIR به معنای واقعی کلمه حذف کابینت که برای بیش از 10k برای مخفی کردن رسوایی قاچاق جنسی خود را!! اینترنت دستگیر خط مقدم عملیات ردیابی درست در مقابل چشمان ما pic.twitter.com/56NhiLYgG2

— جانی نوا (@jnava454) یدلایمخیرات 2020 ژوئیه 10

افرادی که بیشتر نسبت به این ادعاها تردید داشتند، ممکن است به تازگی از این روند دور شده اند، اما این ادعاها بر گوش ناشنوایان نیفتاد. مقامات اجرای قانون که متخصص هدف قرار دادن قاچاق انسان هستند، با گزارش هایی در مورد نظریه توطئه قاچاق جنسی ویفیر بی تاریخ شدند.

در حالی که گزارش قاچاق مظنون به انسان تشویق می شود، تصویرهای هیجان انگیزی از اینکه قاچاق انسان چه شکلی است، اغلب در فیلم ها و رسانه های اجتماعی، واقعیت این جنایات را مبهم می کند.

کارشناسان می گویند اکثریت پرونده های قاچاق انسان شبیه سریال اکشن-هیجان انگیز “گرفته شده” نیست. تئوری های قاچاق جنسی کودکان ویفیر نشان دهنده تصورات غلط مردمی در مورد قاچاق است. در واقعیت، آغاز مسیر دستکاری و بهره برداری که به قاچاق کودکان می رسد، اغلب زیر سقف های ما، آنلاین شروع می شود.

وزارت امنیت داخلی واحد تحقیقات بهره برداری از کودکان (CEIU) رئیس واحد ارین برک و رئیس واحد قاچاق انسان جری گارنت به تماس گیرنده روزانه توضیح داد که چگونه گسترش رسانه های اجتماعی از تئوری توطئه قاچاق کودکان Wayfair در واقع خطرناک بود و نه مفید برای سازمان های اجرای قانون در تلاش برای دستگیری قاچاقچیان و گرفتن عدالت برای قربانیان.

نظریه های توطئه در ردیت زمانی آغاز شد که کاربران قیمت های تند اقلام مبلمان را برای فروش در وب سایت Wayfair زیر سؤال می برد. به زودی به اندازه کافی، خطوط تلفن که در آن مردم می توانند گزارش قاچاق انسان مشکوک با راهنمایی های مربوط به Wayfair inundated شد.

برک به روزنامه دیلی کالر گفت: «ما هر ادعای قاچاق انسان و بهره برداری از کودکان را جدی می گیریم و می خواهیم مردم آن را گزارش کنند.»

“چیزی شبیه Wayfair، این بحث برانگیز، ما قادر به اثبات هر چیزی مربوط به قاچاق و یا بهره برداری از کودکان شامل Wayfair بود.”

برک می گوید در حالی که مقامات فدرال هر گزارشی را جدی می گیرند، گسترش تئوری ها در رسانه های اجتماعی مانند ویفیر دلسرد می شود. به گزارش یو اس ای تودی، ویفیر همچنین این ادعاها مبنی بر ارتباط فروشندگان شخص ثالث آن با قاچاق جنسی کودکان را تکذیب کرد.

برک می گوید: «ما نمی خواهیم سیستم ها را با گزارش مداوم از چیزهایی که دوباره به اشتراک گذاشته و دوباره توییت می شوند، پیشی ب گیریم.»

در عوض برک و گارنت گفتند که گزارش هایی که واحدهای آنها مردم را تشویق به گزارش می کنند، گزارش هایی هستند که دست اول مشاهده می شوند.

“دانش دست اول، چیزی که شما به طور مستقیم می بینید، قطعا این شرایط HSI می خواهم برای دیدن گزارش شده و که ما نیاز به دیدن گزارش شده است چرا که این دقیق ترین دانش ما می توانیم دریافت کنید. این از فردی به فرد منتقل نمی شود تا زمانی که آن را در نهایت به برخی از سازمان اجرای قانون گزارش می شود. اطلاعاتی که ما دریافت می کنیم نزدیک ترین به منبع اطلاعاتی است که به طور مستقیم مشاهده شد، بهترین اطلاعاتی است که می توانیم به دست آوریم و با ارزش ترین، تحقیقات مان را انجام دهیم.»

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر