انگلستان 3.5 میلیون چینی ساخته شده Coronavirus آنتی بادی آزمایش ‘خوب نیست به اندازه کافی برای استفاده از

3.5 میلیون coronavirus آنتی بادی کیت های آزمایش که انگلستان دستور داد از چین “به اندازه کافی خوب نیست” به صورت گسترده استفاده مستقل گزارش روز دوشنبه.

آزمون عبور نمی کند ارزیابی مرحله و مقامات بهداشتی گزارش گفت که این آزمون ها تنها قادر به شناسایی ایمنی در افرادی که تا به حال شده است به شدت بیمار با کروناویروس و در نتیجه بودند “خوب نیست به اندازه کافی به ارزش نورد در مقیاس بسیار بزرگ” با توجه به مستقل.

مستقل نیز گزارش داد که انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock گفت که آنتی بادی آزمایش موفق به ملاقات مورد نیاز سطح از دقت و صحت.

“حداقل از هر 10 نفر که تست مثبت در آزمایش پادتن (و در نتیجه در نظر گرفته به ایمنی) خواهد بود “مثبت کاذب” و نمی خواهد که ایمنی” یک موسسه علوم پزشکی بیانیه ای گفت: با توجه به میلیون ها نفر از آنتی بادی آزمایش انگلستان خریداری کرده بود.

Sample testing devices used in diagnosing the COVID-19 novel coronavirus. (Photo by ED JONES/AFP via Getty Images)

نمونه تست دستگاه های مورد استفاده در تشخیص COVID-19 رمان coronavirus. (عکس از اد جونز/خبرگزاری گتی ایماژ)

انگلستان تجربه معیوب تست کیت ارسال از چین ناهنجاری نیست و پس از شکایت از کشورها مانند جمهوری چک و اسپانیا و ترکیه در مورد دقت و چینی ساخته شد.

دولت ترکیه متوقف شد و با استفاده از چینی ساخته شده کیت های آزمایش و گزارش آنها تنها 30 تا 35 درصد دقیق است. به طور مشابه, اسپانیا پرسنل پزشکی گزارش داد که 80% میزان شکست و روشن به سابق روش های تست در حالی که جمهوری چک گزارش مثبت کاذب و منفی کاذب نتایج.

هلند نیز به یاد می آورد در حدود 600,000 , چینی, ماسک از حمل و نقل از 1.3 میلیون نفر از آنها موفق به دیدار با استانداردهای کیفیت.

دولت چین ادعا کرد که این شرکت در اسپانیا و جمهوری چک خریداری کرده بود تست نداد باید یک مجوز. (مرتبط: اینجا یک لیست از کشورهایی که دریافت معیوب Coronavirus تجهیزات پزشکی از چین)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>