مغلوب ساختن پیشی جستن دولت waiving فدرال پیمانکاری قوانین به تسریع زمان آن طول می کشد برای ساخت مرزی دیوار بین آمریکا و مکزیک است.

وزارت امنیت داخلی (DHS) اعلام کرد که این waiving 10 قوانین مربوط به تهیه قوانین و مقررات از جمله الزامات مورد نیاز برای باز کردن رقابت توجیهی از انتخاب و پذیرش تمام پیوند از یک پیمانکار قبل از ساخت و ساز با توجه به آسوشیتد پرس. این حرکت اجازه خواهد داد که دولت برای ساخت 177 کیلومتر دیوار جدید بیشتر در اسرع وقت در نیومکزیکو و کالیفرنیا و تگزاس.

اقدام DHS وزیر چاد گرگ تمجید حرکت در طول یک شنبه مصاحبه.

کنگره داده دepartment قدرت به چشم پوشیدن از تعدادی از قوانین و مقررات وقتی که می آید به ساختمان مرز موانع و جاده های مرزی. این گروه استفاده کرده است که قدرت 21 بار — mostly waiving زیست محیطی مقررات و قوانین” گرگ گفت: روز شنبه در رادیو فردا.

President Trump Delivers Remarks To National border Patrol Council Members

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا عکس از مرز ساخت و ساز دیوار به او ارائه سخنان به اعضای ملی گشت مرزی ایران در جنوب دادگاه سالن در آیزنهاور اجرایی ساختمان اداری, Feb. 14, 2020 در واشنگتن (عکس از تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

“ما شروع خواهد شد waiving کسانی که برای تدارکات مربوط به مقررات و قوانین به عنوان خوبی است که به ما اجازه می دهد برای سرعت بخشیدن به بسیاری از ما قرارداد که ارتش سپاه دارای یکnywhere از 30 به 45 تا 60 روز است. ما امیدواریم که به سرعت بخشیدن به برخی از ساخت و ساز در جنوب غربی مرز” گرگ ادامه داد.

بیشتر به طور خاص چشم پوشی خواهد هموار کردن راه برای 94 دیوارهای ساخته شود قبل از پایان سال این اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مشتری جلب کردن که خیلی بیشتر تکمیل دیوار در اجرا به ماه نوامبر انتخابات است. باقی مانده 83 مایل در نهایت تکمیل شود اما مشخص نیست اگر ساخت و ساز خواهد شد در پایان این سال است. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت نوه زن مسن گفته مقتول توسط بیگانه غیر قانونی به کاخ سفید)

اعلام این خبر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد در فوریه. 13 این جابجایی در مجموع 3.8 میلیارد دلار از وجوه دیگر برای حمایت از ساخت دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک. کاخ سفید به غم وغصه از دموکرات کنگره بیش از یک بار با استفاده از قدرت خود برای تغییر بودجه فدرال برای مانع ساخت و ساز. کنگره دو بار تلاش کرده و شکست خورده به لغو جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اضطراری اعلام که اجازه می دهد تا او را به طور یک جانبه به reallocate بودجه.

اجرای مهاجرت باقی می ماند در بالای مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار بسیاری در خصوص ساخت و ساز گسترده ای مرز دیوار بین آمریکا و مکزیک است.

رئیس گشت مرزی رادنی اسکات روز دوشنبه اعلام کرد که دولت تا کنون به اتمام 121 کیلومتر از مرز جدید دیوار. مغلوب ساختن پیشی جستن است در تنظیم یک هدف بلند پروازانه از 450 کیلومتر با نزدیک 2020.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im