ملکه میگه هری پاتر و شاهزاده ‘همیشه استقبال’ به کاخ

ملکه میگه هری پاتر و شاهزاده ‘همیشه استقبال’ به کاخ. عکس:صفحه شش

به نظر می رسد به عنوان هر چند کاخ آمده است با خبر است که انحراف از گذشته درام بود که اطراف خانواده سلطنتی در سال 2019. این تنوع نیز در نظر گرفته استقبال نفس هوای تازه برای رویال طرفداران.

ظاهرا گزارش شده است که هری پاتر و شاهزاده و ملکه نشست چهار ساعته قلب به قلب در سفر اخیر خود به انگلستان است. او نشان داد به نوه اش که او را همیشه آماده به استقبال او را با آغوش باز اگر او پس از انتخاب به بازگشت به خانه پس از زندگی در کانادا است.

با توجه به گزارش های روزانه خورشید را دن Wootton ملکه به این نتیجه رسیدند گفتگو با نوه اش با بیان “شما خیلی دوست داشت و همیشه استقبال کرده است.” یک منبع اظهار نظر در چت با بیان “امیدوارم آن را پاک هوا.”

“ملکه تا به حال تعداد زیادی به صحبت کردن در مورد هری و این زمان ایده آل برای آنها را به هر دو می گویند خود قطعه” منبع رفت بر می گویند. “وقتی هری و مگان را اعلام کرد که آنها می خواستند به ترک آن همه به سرعت اتفاق افتاده است و آن را بسیار پر تنش برای همه نگران است.”

“یکشنبه اولین بار بود که ملکه تا به حال فرصتی برای صحبت کردن هری در خود و واقعا پیدا کردن آنچه در برنامه های خود هستند. این یک مقدار بیشتر در محیط آرام و آنها هر دو قادر به ذهن خود صحبت می کنند.”

ملکه نمی کند خوشحال به نظر می رسد در این خبر با این حال او هنوز هم “بسیار ناراحت در مورد او و مگان ترک و او واقعا می خواهم برای دیدن بیشتر از مورچه به عنوان خواهد پرنس چارلز و بقیه خانواده. اما او می پذیرد در لحظه ای که ذهن او ساخته شده است و او در نظر دارد برای زندگی در شمال امریکا است.”

منبع نتیجه آشکار است که او “می خواستم به آن را روشن است که آرایش تنها می تواند کار کند و اگر از آنها بهره برداری نمی سلطنتی خود را از وضعیت و سعی کنید به ‘نقدی’—همین دلیل است که او نمی خواهد اجازه دهید آنها را با استفاده از کلمه ‘سلطنتی’ به صورت خود بنیاد است. ملکه حفاظت از نهاد و او نیز آگاهی از هزینه های امنیتی است.”

“این چیزی است که هنوز هم نیاز به حل و فصل شود. اما هری نیز بسیار دوست داشت نوه که او همیشه doted ، او ساخته شده آن را بسیار روشن به او که او و مگان همیشه قادر به بازگشت اگر ذهن خود را تغییر و او را خوش آمد و آنها را با آغوش باز.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>