پوپولیستی راست به آینده ای روشن تر از شرکت های بزرگ در سمت چپ

به عنوان حزب دموکرات تحکیم به معرفی جو بایدن آن را از بین می برد شانس خود را از بودن حزب از آمریکا کار کلاس. بایدن که مادام العمر قهرمان از شرکت های کارت اعتباری و معاملات تجاری است که سود های چند ملیتی سرمایه هیچ ادعا می شود نماینده مردم طبقهی کارگر.

روزنامه نگار کریس هجز گفته است که سیاستمداران لیبرال به طور سنتی به عنوان یک “سوپاپ اطمینان” برای اصحاب از have-nots, هدایت خشم و نا امیدی به رای دموکرات ها که ادعا می کنند به احساس درد از کار مردم است. اما, به عنوان حزب دموکرات تبدیل شده است به طور فزاینده ای مرهون حرفه ای مدیریتی کلاس “سوپاپ اطمینان” از انتشار کار کلاس خشم نقل مکان کرد در سال های اخیر به سمت شورشیان ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

حزب دموکرات که آن را از دست داد در سال 2016 است و از دو برابر کردن آن اخلاقی محکومیت سنتی ارزش های اجتماعی همراه با به طور فزاینده ای دیوانه دفاع از نخبگان و سیاستمداران outlawing هر گونه انتقاد از جو بایدن فساد مربوط به Burisma در اوکراین و بالا بردن الیزابت وارن به وضعیت سیاسی شهید پس از آمدن در سوم در خانه خود دولت است. حزب دموکرات با دستکش بچه. (مرتبط: Coronavirus خبر بد برای, جو بایدن, اینجا چرا)

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در آیووا فدراسیون کارگری کنوانسیون در تاریخ 21 اوت سال 2019 در آلتونا, Iowa. نامزدها تا به حال 10 دقیقه به آدرس اعضای اتحادیه در این کنوانسیون. 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری آیووا قفقاز برگزار خواهد شد در روز دوشنبه, فوریه 3 سال 2020 است.(عکس توسط جاشوا Lott/گتی ایماژ)

حتی ضد استقرار شورشیان مانند برنی ساندرز باید عذرخواهی به بایدن و متمایل به اوباما-بایدن میراث هشدار خود را عملیاتی که آنها حق انتقاد بایدن را ضبط. مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر درمان خود را درون حزب رقیب به عنوان دشمنان فانی در سال 2016 و او نه تنها برنده, بلکه بعد از آن حزب واحد را پشت سر گذاشت. در ضمن ساندرز حامیان التماس الیزابت وارن برای تایید است که نمی خواهد آمد احترام به نخبگان حزب در حالی که تهمت سطل آشغال رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و برنده شدن “سوپاپ اطمینان” برای انتشار anti-ایجاد خشم.

حزب جمهوریخواه البته هیچ درست متحد طبقه کارگر است. آنها بیش از حد پیشنهاد برای کاهش امنیت اجتماعی و خدمات درمانی و میچ مک کانل در نظر مراقبت های بهداشتی جهانی معادل ونزوئلا سوسیالیسم. در عین حال عمده تغییرات در درون حزب در سیاست تجارت و مهاجرت قرار گرفته جمهوریخواهان به طور موثر مبارزه با یک شرکتی و روح حزب دموکرات است که تمایلی به سرنگونی خود را ایجاد.

جناح راست ارقام مانند Tucker Carlson حمله بایدن در ضد کارگر ضبط, در حالی که جناح چپ رسانه ها مانند MSNBC تهیه کردن به جنگ سرد پارانویا در مورد روسیه repackaged برای #مقاومت در برابر دوران. این انتخابات مانند سال 2016 است که در مورد یک پوپولیستی برنامه های اقتصادی است. جمهوریخواهان قادر به برنده شدن خود را از قیام مردمی و دموکرات نمی خواهد. چهار سال بعد آنها هنوز هم در گیر دفاع از شرکت در کلاس. برای تبدیل شدن به “سوپاپ اطمینان” است که به انتشار خشم و ناامیدی از رای دهندگان این کافی نیست. پمپ و ترحم از مغلوب ساختن پیشی جستن غالب است. (مرتبط: جو بایدن شروع مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری توسط ستایش Antifa)

Tucker Carlson صحبت می کند روی صحنه در طول Politicon 2018 در مرکز کنوانسیون لس آنجلس در 21 اکتبر 2018 در لس آنجلس ، (عکس از فیلیپ Faraone/گتی ایماژ برای Politicon )

انتخابات از تهمت بود ایدئولوژیک بیانیه علیه “بازار آزاد و حرکت آزاد کارگران” دگم مشخصه از قبل جمهوریخواه دولت. به جای راهپیمایی بازار سهام در اطراف مانند یک نمودار به تصویر می کشد انسان نجات مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در به رسمیت شناختن که تنگ, بازار کار, تجارت, معاملات مغرضانه نسبت به کارگران آمریکایی و فعال پلیس از شرکت های که رسم به دریایی مشاغل خانگي بود و آینده حزب جمهوری خواه. آن را هنوز هم است.

این شناخت منجر به ظهور صداهای منتقد در سمت راست یکی از آنها این است که هیل Saagar Enjeti. Enjeti یک همکار در محافظه کار موسسه هادسون و سابق Daily Caller کاخ سفید خبرنگار میزبان بسیار محبوب ترین ها, اخبار, نشان می دهد به نام “افزایش” با سابق MSNBC نویسندگان Krystal توپ که رها شبکه و آشکارا خواستار آن شرکت دارد. Enjeti به عنوان یک محافظه کار است به نفع یک سختگیرانه تر مرز سیاست از, توپ, اما بیشتر از نه, دو موافق و هدف آتش خود را در همان اهداف از مطلق صنفی از بایدن کمپین به شایع الیگارشی از مایکل بلومبرگ به ویروس شبه روشنفکر با نام تجاری نئولیبرالی ستاره پیت Buttigieg و رسانه های شرکت های بزرگ است که به دنبال برای سرپا نگه داشتن این astroturfed نیروهای سیاسی. توپ و Enjeti باید مشخص می شود پروژه خود را به عنوان افتخار نعل اسب و پوپولیستی متحد اصولگرایان و چپ در مخالفت با این ایده که آنها باید شرمنده به توافق برسند که آنها هر دو حق در مورد چیزی است.

Enjeti موفق در نشان دادن یک نوع محافظه کار سیاست را به مخاطبان جوان. در مقایسه با اعتماد به نفس بازار آزاد polemic شاغل جناح راست از رهبران فکری مانند بن شاپیرو و راش Limbaugh Enjeti نشان داده است که یک پوپولیست راست صحبت می کنند به یک سن کاهش کارگر نتایج با یک شکل از تمایلات پوپولیستی که در سوئیس چند ملیتی سرمایه است.

فاکس نیوز’ Tucker Carlson است شکل دیگری سمبل جدید پوپولیستی مناسب و بسیار تاثیر گذار لنگر در کابل خبر داد. او پخش اصلی گزارش های تحقیقی افشای ضد کارگر شیوه های عمده شرکت های مانند ظ روز به طور مستقیم تماس میلیاردر Paul خواننده صندوق های تامینی معاملات است که حذف مشاغل در این مبارزه در شهر سیدنی نبراسکا. کارلسون نیز به شدت مورد بحث جنگ عراق شاهین جان بولتون در ساعات پر بیننده نشان می دهد از یک ضد جنگ در نقطه نظر. زمانی که رئیس جمهور تهمت بود در آستانه جنگ با ایران در این ژانویه کارلسون با نفوذ بود صدای dissuading مغلوب ساختن پیشی جستن از دنبال درگیری بیشتر.

Enjeti در رسانه های جدید (یوتیوب) و کارلسون در رسانه ها (کابل نیوز) هستند و شخصیت های با نفوذ در حق کسانی که در قرعه کشی یک تضاد کامل با Reaganite گذشته از حزب جمهوری خواه است که به طور سنتی هر دو به طور کامل احترام به منافع طبقاتی از میلیاردرهای و متهاجم در جنگ. واژگون شدن آن مواضع همراه با دگم که تجارت آزاد غنی هر کسی دیگر از شرکت های هاوکینگ محصولات خود و رد باز مهاجرت سیاست های بوش و ریگان و همچنین این آمار و ارقام در سمت راست ساخته شده اند متمایز شکستن با جمهوری خواه سیاست از گذشته است.

اگر جدید پوپولیستی راست را می توان تعریف شده توسط خود را رد آزادیخواه فلسفه است. آزادی که ادعا که افزایش جزر و مد آسانسور تمام قایق ها و محدودیت حرکت نیروی کار و محصولات سراسر جهان توسط این بنیاد از طبقه کارگر و ثروت شده است مواجه با حق جدید که به جای نمایش است که جنبش به عنوان ساده ترین راه برای تبدیل کردن آمریکا کارگر و درایو کردن دستمزد خود را. فلسفه جدید محافظه کار جنبش روشن است: اگر غیر قابل تنظیم بازار آزاد به این معنی است که کارگران آمریکایی دریافت outcompeted و از دست دادن پس ما رد غیر قابل تنظیم بازار آزاد.

استراتژیست سیاسی استیو Bannon کمک به دوباره تعریف کردن این دست در رویکرد به اقتصاد زمانی که او ترسیم انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بحران مالی 2008 و با این استدلال که وال استریت کخ برادران و بنیاد میراث deindustrialized کشور و تضعیف نیروی کار قدرت چانه زنی را از طریق financialization و کالایی از زندگی انسان است. گرفتن دولت از زندگی ما نخبگان لبه پنجره رساند تا ارزان نیروی کار مهاجر به عنوان پاسخ به کاهش نرخ سود با تکیه بر یک کلاس از بندگان وارد شده از سراسر جهان و مشاغل ارسال به خارج از کشور که در آن دستمزد ناچیز بودند به نگه داشتن هزینه های نیروی کار کم است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) تبریک مشاور ارشد رئیس جمهور Stephen Bannon در طول تحلیف از کارکنان ارشد در شرق کاخ سفید در ژانویه 22, 2017 در واشنگتن, DC. / AFP / مندل فا نگن (عکس اعتبار باید به عنوان خوانده شده مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

Bannon ساخته رادیکال استدلال که آمریکایی مدرن است بهتر است از قرون وسطی سرف چرا که او هرگز دست آوردن هر چیزی. به منظور صرفه جویی در سرمایه داری Bannon استدلال بانک ها باید شکسته شود و انتقال ثروت به سمت بالا از طریق آرام تجارت مرزی و سیاست های مهاجرتی باید متوقف شود. Bannon اعتبار این طرفدار دولت ضد ضریب اطمینان بازار در حال ظهور در پی بحران مالی برای انتخابات از مغلوب ساختن پیشی جستن. (مرتبط: استیو Bannon می گوید که او تحت فشار قرار دادند به اتهام خلاف کاران به حذف از شورای امنیت ملی)

تا کنون Bannon و تهمت باید کاملا موفق به گرفتن بحران اقتصادی این کشور و تبدیل آن به حمایت از حزب جمهوری خواه. به جای از بین بردن محافظه کار جنبش خود را با فشار به سمت ناسیونالیستی دست در رویکرد به سیاست عمومی اجازه داده است که جمهوری خواهان به, نام تجاری جدید تعریف نرم افزار به عنوان یک کارگر ، دموکرات ها شده اند ناتوان از پاسخ به این تغییر.

هنگامی که رای دهندگان به پای صندوقهای رای برگزاری یک primal scream خواستار آزادی از ترس خود را, آنها را نمی کشیدن اهرم برای دموکرات ها دیگر هیچ. و حتی اگر آنها نمی شوند جمهوریخواهان کل disenchantment دموکراتیک پایه اطمینان خواهد داد که جمهوری خواهان همچنان به پیروزی در برابر یک شرکتی پوسته از یک حزب است که یک بار ادعا کرد که اعتقاد به چیزی بیش از صرفا ضرب و شتم وقت. برای لیبرال-چپ روزهای سختی را پیش رو دارد.

الکس بلوم یک نویسنده مستقل است و او نوشته شده است برای Quillette, Areo قوس دیجیتال و روانشناسی امروز است. شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @AlexanderBlum12.


دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این تفسیر هستند کسانی که از نویسنده و نه منعکس کننده موضع رسمی Daily Caller, اخبار بنیاد. محتوای ایجاد شده توسط DCNF در دسترس است بدون اتهام به هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]undation.org.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de