گرفتاری transgenders تحت coronavirus مستند

پاکستان transgenders شعار در طول یک تظاهرات در کراچی در 10 آوریل 2019 آنها به عنوان تقاضا به دولت برای ارائه شغل و پیاده سازی transgenders حقوق.— AFP/فایل

Coronavirus همه گیر است که به شدت تحت تاثیر جهان و محدود کرده است بیش از نیمی از جمعیت جهان را در داخل خانه کرده است منفی نهفته جامعه فراجنسیتی و همچنین کسانی که در حال حاضر بیشتر از همیشه نیاز به حمایت.

دولت ها در سراسر جهان در حال خانههای گلی خالی بیش استراتژی برای جلوگیری از ویروس در حالی که سازمان جهانی بهداشت تاکید کرد در تحمیل مستندات برای جلوگیری COVID-19 و جلوگیری از آن باعث آسیب بیشتر.

جامعه فراجنسیتی — اکثر آنها اضافه کردن زندگی از طریق التماس و انجام دیگر غیر مطلوب کار — در حال تحمل فشار از مستند های اعمال شده در سراسر کشور به عنوان آنها کمیاب مالی و تجهیزات پزشکی ترک اجتماعی pariahs در یک مخمصه.

کمیساریای عالی سازمان ملل برای پناهندگان نیز برجسته خود را در مخمصه.

“[Trans] مردم ممکن است به خصوص آسیب پذیر در طول COVID-19 بیماری همه گیر. زندگی مردم با سیستم ایمنی بدن از جمله برخی از افراد مبتلا به HIV/AIDS در صورت در معرض خطر بیشتری از COVID-19. افراد بی خانمان و یک جمعیت است که شامل بسیاری از [trans] مردم هستند و کمتر قادر به محافظت از خود را از طریق فیزیکی فاصله و امن بهداشت شیوه های افزایش قرار گرفتن در معرض سرایت” این در بیانیه ای گفت.

‘گرسنگی را بکشند ما’

Bindiya رعنا رئیس جمهور از جنس تعاملی داد (GIA) معتقد است که این ترانس جامعه بوده است “بیشتر تحت تاثیر قرار” با توجه به این مستند و به نام توده ها به آنها کمک کند در این فشار بار.

“این مسئله مهم است که ما در مواجهه با کمبود مواد غذایی ضروری. گرسنگی را بکشند ما اگر coronavirus نمی کند” رعنا گفت.

رعنا گفت که transgenders که بیمار هستند “قادر” به تجهیزات پزشکی برای خود با توجه به کمبود منابع مالی است.

“اگر این مستند را تحميل شده به مدت دو هفته و یا ما می تواند مقابله با آن اما در حال حاضر ما قادر به کمک به همسالان ما به علت کمبود بودجه. ما در حال جیغ و خطاب به جهان به ما کمک کنید” رعنا گفت.

“GIA در حال کار سخت به ارائه برای جامعه است اما تنها به طوری که ما می توانید انجام دهید. استان و مرکز به ما داده اند همدردی و آرامش که راضی نیست, گرسنگی,” او گفت:.

رعنا گفت که زمانی که یک فرد از جامعه خود می فرستد یک پیام در تلاش برای دریافت کمک از Ehsaas برنامه “برخی از آنها دریافت پیام است که آنها واجد شرایط به عنوان خانواده خود کسب درآمد به اندازه کافی”.

با توجه به رعنا اکثر transgenders به تنهایی زندگی می کنند و نه با خانواده خود را “دولت نیاز به تنظیم جداگانه پورتال برای ما به طوری که ما می توانید ثبت نام خودمان را بیش از وجود دارد.”

“ما نمی خواهیم به مردم پول بدهد ما جیره به طوری که ما می توانیم توزیع آن در میان جامعه ما است. من دریافت تماس هر روز از من مردم گریه برای مواد غذایی” GIA سر گفت.

“آنها کسانی هستند که تبدیل شده است که به دور خود, خانواده, آنها کسانی هستند که هیچ وارث […] آنها نیاز به یک مسیح در حال حاضر” رعنا اضافه شده است.

بیماری های روانی

صحبت در مورد وضع اسفناک جامعه فراجنسیتی بیشتر Aradhiya خان یک جوان ترانس فعال گفت: مشکلات جامعه رو به رو شده بودند و گسترده است.

او گفت: مسئله مهم در حال حاضر مواجه با آنها است و بیماری های روانی و بار مالی.

“بسیاری از سازمان های غیر دولتی سازمانهای (Ngo) و مردم به طور کلی رسیده اند به ترانس جامعه است. من را دیده اند از جمله پشتیبانی از همیشه است. اما هنوز هم کافی نیست. ما نیاز داریم بیشتر” خان گفت.

“مردم ارائه شده اند اما چگونه می تواند به آنها پرداخت اجاره بها و ترتیب لوازم پزشکی — به ویژه پس از transgenders هنوز هم مقابله با ایدز” خان گفت. “وجود دارد یک سطح پایین سواد که آن را بسیار سخت برای گسترش آگاهی در مورد این بیماری و نحوه انجام دقیق اقدامات احتیاطی. ما هنوز هم با عبور از اچ آی وی-ایدز در جامعه ما است. در حال حاضر این چیزی است که کاملا جدید است. و عمده چیزی که وجود دارد این است که هیچ تست در جامعه ما برای این بیماری است. چگونه می توانیم بگوییم جامعه امن است از coronavirus هنگامی که وجود دارد هیچ آزمایشات در حال انجام?”

Aradhiya خان یک جوان, ترانس, فعال, ارائه جیره در جامعه فراجنسیتی در میان coronavirus مستند. — عکس توسط نویسنده

برجسته چند سازمان های غیر دولتی و فراجنسیتی فعالان که با توجه به خان انجام شد ستوده کار بر روی زمین فعال جوان گفت: “GIA بود نه تنها به دنبال پس از ملزومات اما نیز ارائه مشاوره و درمان به پریشان.”

“وارثان کراچی پاکستان تاج صندوق امداد و سازمان های دیگر رو به جلو آمده اند و هر آنچه ممکن است برای آنها. افراد مانند Zehrish خان, Shahzadi رای و Bindiya رعنا در حال انجام کار فوق العاده ای” خان اضافه شده است.

“دولت نه پشتیبانی ما. آن نیاز به خواب بیدار می شوید و انجام پایان خود را از معامله” خان گفت: “در [دولتی] طرح CNIC لازم است که چند تن از اعضای جامعه ندارند.”

“دولت باید برای کمک به جامعه به حاشیه رانده زیرا آنها غفلت در چنین وضعیت بحرانی” این فعال جوان گفت. “چگونه می تواند به ما اعتماد دولت هنگامی که ما دریافت کمک از آنها در طول این فشار بار؟”

درمان رایگان

در همین حال سخنگوی دولت سند مرتضی وهاب گفت: این استان کمک کرده است و جامعه که در آن آنها می توانند.

“هر کجا که آن [دولت سند] مشخص است که آنها نیاز به جیره غذایی ما ارائه شده آن را به آنها. ما باید با توجه به آنها مواد غذایی و جیره غذایی در کراچی” وهاب گفت.

صحبت کردن در مورد چگونه دولت با هدف کمک به آنها را زمانی که می آید به انجام COVID-19 آزمون, او گفت:, “اگر آن را منتقل به دولت است که کسی از جامعه است برگزاری نمایشگاه علائم سپس ما آنها را آزمایش COVID-19 و برای پرداخت هزینه های پزشکی خود را.”

“اصل دولت سند بسیار ساده است که ما را تحمل هزینه از کسانی که نمی توانند آن را تحمل خود — دولت [در حال حاضر] برای پرداخت 80-90 ٪ از آزمایشات انجام شده در استان” وهاب بیان شده است.

“ما نه تبعیض بین مردان و زنان و transgenders. پس جامعه فراجنسیتی ندارد و منابع به اندازه کافی برای پرداخت هزینه درمان ما را حمایت و آنها را در گرفتن تست شده و خدای ناکرده اگر یک فرد نیاز به جدا شده تیم ما آماده خواهد شد برای کمک به آنها,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de