‘امیدوار ترین چیزی که من شنیده ام’: Adam Carolla تحت تاثیر قرار تاکر فلسفی را در Coronavirus بحران

کمدین Adam Carolla آورده دوز فلسفه به انزوای بیشتر آمریکایی ها تجربه به آنها سر خم کردن در نور از coronavirus بحران است.

ظاهر می شود در روز پنج شنبه شب برنامه “Tucker Carlson امشب” Carolla تشبیه موقت جداسازی مورد نیاز برای مبارزه با این ویروس را به “کوتاه حکم زندان” که در طی آن آمریکایی ها باید “آیا زمان” به جای اجازه دادن به زمان “شما را انجام دهد.”

تماشا کنید:

“این یک حکم زندان,” Carolla گفت: در پاسخ به ایسنا میزبان Tucker Carlson سوال در مورد چگونه آمریکایی ها باید درک قرنطینه. “این یک حکم زندان. و یکs آنها می گویند به عنوان مجرم می گویند, شما می توانید زمان و یا زمان می توانید انجام دهید به شما و من شما باید انجام دهید این زمان به معنی بیرون رفتن و ساخت یک خانه درختی خود را با پسر و دختر. طبخ لازانیا با همسر خود است. اجازه ندهید وقت شما. ددر را تا پایان با یک چهره و یک توالت پر از زندان شراب. شما بیرون رفتن و استفاده از این عکس در زندگی به زندگی خود زندگی است.”

Carolla سوال که تغییر بیش از بلند مدت مشاهده شده تا کنون “واقعا بد تصویر بزرگ” سرمایه گذاری قماری که برخی از تغییرات جامعه تجربه می تواند “یک چیز خوب است.”

“هفتمدر زمان شما یاد بگیرند که به بازی Stratego خود را با کودک 9 ساله پسر,” او گفت:. “Whatever آن است که من فکر می کنم از نظر فلسفی تغییر همیشه خوب است حتی منفی تغییر خوب است،”

“چه شما فکر می کنم ما در حال رفتن به یادگیری در حال حاضر که ما مجبور به توقف دریافت کردن تردمیل تجربه کمی سکوت پرسید:” the Daily Caller, co-founder.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به یادگیری چیزی در مورد خودمان” Carolla پاسخ داد. “امیدوارم ما می رویم به یاد بگیرند که آن را همه چیز در مورد خط پایین. امیدوارم ما می رویم به یاد بگیرند که خانواده مهم تر است از حساب پس انداز خود را. آنها هر دو مهم هستند اما من فکر می کنم ما باید یک فرصت به مانند توقف و دوباره اولویت بندی و تغییر فقط یک کمی.”

دوباره, آیا شما می خواهید برای انجام با زمان و یا آیا شما می خواهید در این زمان برای شما انجام دهد ؟ ” او ادامه داد. “ما واقعا همه باید در این نگاه به عنوان یک پنجره کوچک. ما تقریبا در زندان است. شما می خواهید به بیرون آمدن با یک رمان بزرگ و یا آیا شما می خواهید به بیرون آمدن با یک مقاربتی بیماری؟” (مرتبط: Tucker Carlson: خاموش کردن اقتصاد به شمار ‘نوع خود را از خطر بهداشت عمومی’)

“بنابراین کسانی که انتخاب های خود را در تیوی رمان بزرگ یا مقاربتی بیماری” در پاسخ تاکر خنده. “در واقع من فکر می کنم آنچه شما گفته است که در مورد امیدوار ترین چیزی که من شنیده ام و منظورم این است که پس از این همه آغاز شد و من می دانستم که شما آن را همه در چشم انداز برای ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>