رسانه ها دارای سابقه گزارش بی مهارت در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن در امور مالی. در اینجا فقط چند نمونه نخست

رسانه ها شده است که اغلب با وسواس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مالی و گزارش برای سال در مورد مسائل مختلف و بحث در اطراف آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر به انتشار سال اظهارنامه مالیاتی subpoenaed توسط دولت دادستان در منهتن شده است وجود دارد و مشروع گزارش به مسائل اطراف رئيس جمهور در امور مالی. اما رسانه ها همیشه بدست آن درست است. چه چیزی بیشتر, آنها نیست, همیشه با میل و رغبت به آن اعتراف پس از تحقق یک گزارش bungled.

یک مثال از رسانه های در حال اجرا با خبر جعلی اتفاق افتاده فقط در این ماه زمانی که سیاسی به دروغ گزارش داد پیشتر در ماه مه که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر مدیون میلیون ها نفر به بانک مرکزی چین است.

در اینجا چهار بزرگ نمونه هایی از رسانه های اشتباه در مورد تهمت را میلیاردها دلار:

مغلوب ساختن پیشی جستن-آلفا سرور تئوری توطئه

این سازمان نسبت ناروا متهم شده بود توسط وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی از حفظ “یک راز کامپیوتر سرور در برج ترامپ به طور مستقیم به مسکو آلفا بانک که شریک زندگی مرتبط با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین” آسوشیتد پرس گزارش داد در سال 2019.

ادعا شده است افشا و خنثی با توجه به AP. سرور آدرس IP در واقع ترسیم به “دادن عملیات در خارج از فیلادلفیا” با توجه به انتشار. دو کلینتون حامیان متصل به Fusion معدل گزارش دادند و “ساختگی” تئوری.

این افشا ادعا تکرار شد توسط رسانه های متعدد و برجسته خبرنگاران در سال 2016. پرتاب شدن بود یک سازمان منتشر شده که در گزارش اکتبر. 31, 2016 پشتیبان این نظریه با توجه به AP. این آمد و در همان روز به عنوان یک گزارش از نیویورک تایمز’ anti-تهمت-Alfa تئوری داستان.

MSNBC را Rachel Maddow تحت فشار قرار دادند نظریه بیش از حد گفت: در سال 2018 است که او فکر می کند که رسانه ای شد خیلی سریع به رد تئوری توطئه. در بخش Maddow ذکر تخته سنگ را طرفدار نظریه قطعه خواستار آن را “بسیار بحث برانگیز قطعه ای از گزارش.”

او پیشنهاد بینندگان خواندن نیویورکر قطعه مورد ادعا با عنوان “اتصال وجود دارد بین یک بانک روسی و مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی؟” Maddow آن را به نام “داستان جالب” و gleefully این باورند در مورد “اگر واقعا یک راز خط ارتباطی” بین تهمت و مسکو است.

Real state developer Donald Trump (2nd-L) with his children (L-R) Eric, Ivanka and Donald Trump Jr., arrive for a press conference at the Trump International Hotel and Tower in Chicago on September 24, 2008. (Amanda Rivkin/AFP via Getty Images)

Real state توسعه دهنده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (2nd-L) با فرزندان خود (L-R) اریک, Ivanka و Donald Trump Jr., رسیدن به یک کنفرانس مطبوعاتی در هتل بین المللی ترامپ و برج در شیکاگو در سپتامبر 24, 2008. (آماندا Rivkin/خبرگزاری گتی ایماژ)

ترامپ صاحب سهام در ترمو فیشر علمی

این ادعا درست چند ماه پیش از نویسنده باند Vanderpool. او منتشر شده یک داستان برای عضویت در خبرنامه در مارس 6, پیشنهاد مغلوب ساختن پیشی جستن و بهره مند از نظر مالی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) رمان coronavirus آزمون که در آن توسعه یافته است.

Vanderpool ادعا که تهمت متعلق به سهام در ترمو فیشر علمی که باعث می شود ماشین آلات مورد نیاز برای آزمون Snopes گزارش شده است.

“وجود دارد دلیلی برای باور کردن که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می ایستد به سود حاصل از آزمایش پزشکی از کروناویروس که در حال حاضر در ایالات متحده” Vanderpool نوشت.

این ادعا که واقعیت-بررسی Snopes به عنوان “false” تکرار شد آنلاین Snopes گزارش شده است. در واقع برگ برنده خود را ندارد سهام در ترمو فیشر علمی که Vanderpool بعد از آن اذعان کرد. رئیس جمهور به فروش سهام خود را در شرکت در سال 2017, با توجه به این واقعیت-چک کردن وب سایت.

“مالی آشکار از سال 2016 و 2017 (هر که منعکس کننده قبل از سال مالی) نشان داد که رئیس جمهور متعلق به ‘$50,001-$100,000 ارزش حرارتی فیشر سهام در سال 2015 و سال 2016” Snopes گزارش شده است. “مالی افشا واصل در سال 2018 و 2019 با این حال نشان می دهد که رئیس جمهور است و نه متعلق به سهام در ترمو فیشر پس از سال 2017 سال مالی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ هیدروکسی کلروکین چرا که او می تواند پول را از آن

تهمت قرار دادند ضد مالاریا به نام دارو hydroxchloroquine به عنوان یک درمان ممکن برای رمان coronavirus.

آوریل 6 مقاله از نیویورک تایمز پیشنهاد کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران به او متصل خواهد “ایستاده به سود” اگر مواد مخدر “می شود پذیرفته درمان” چرا که او “یک شخصی را با منافع مالی” در فرانسه داروسازی به نام شرکت سانوفی که تولید هیدروکسی کلروکین را با نام تجاری.

“اگر هیدروکسی کلروکین می شود پذیرفته درمان چند دارویی به سود ایستاده از جمله سهامداران و مدیران ارشد با قابلیت اتصال به رئیس جمهور” نیویورک تایمز گزارش داد. “آقای برگ برنده خود را کوچک شخصی و منافع مالی در شرکت سانوفی فرانسه داروسازی است که باعث می شود Plaquenil این نام تجاری نسخه هیدروکسی کلروکین.”

روزانه وحش گزارش شده در اخبار بیش از حد ترک کردن یک نکته بسیار مهم است که تعداد زیادی از دیگر خبرنگاران مطرح کرده بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن است سهام خود را در این دارو این است که اساسا بی ارزش به عنوان بورسی اشاره کرد. انتشار اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن است سهام خود را در شرکت داروسازی “غیر مستقیم است و نه کوچک” چرا که “او صاحب سهام از طریق یک صندوق است که شامل یک آرایه متنوع از سهام است.”

“به عنوان بورسی را Emily Stewart, اشاره یک مقام دولتی بارها و بارها ترویج یک محصول ساخته شده توسط شرکت, آنها را یک دقیقه در خطر خواهد بود بسیار ناکارآمد راه به فاسد” Vox گزارش شده است.

“اما گزارش Trumpworld را در ارتباط با صنعت داروسازی باعث شد بسیاری به این باور چیزی شوم تر بود جریان — یعنی که تهمت امیدوار به استفاده از coronavirus همه گیر به غنی سازی خود و متحدان خود را.”

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دقیق سرمایه گذاری شناخته شده نیست, Vox گزارش داد که این 15.000 دلار یا کمتر است. این امر نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن است سهام خود را در شرکت داروسازی است که شاید ارزش حدود 450 دلار با توجه به بار مالی گزارشگر کاظم Shubber.

President Donald Trump speaks on television from the White House as stock numbers are displayed on the floor of the New York Stock Exchange on March 12, 2020 in New York. (BRYAN R. SMITH/AFP via Getty Images)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی تلویزیونی از کاخ سفید به عنوان سهام اعداد نمایش داده شده در کف بازار بورس نیویورک در روز 12 مارس سال 2020 در نیویورک است. (BRYAN R. SMITH/خبرگزاری گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن “مدیون” میلیون ها نفر به بانک های چین

سیاسی گزارش شده در مارس 24 که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر “مدیون میلیون ها نفر به بانک مرکزی چین است.” مقاله و حتی اضافه کرد که “وام است به زودی.” (مرتبط: سیاسی بی سر و صدا به روز رسانی مقاله پس از آزادی مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ‘جان کری’ میلیون ها نفر به بانک مرکزی چین)

سیاسی مجبور شد به بی سر و صدا ویرایش داستان آن پس از آن مشخص شد که مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا در حال حاضر مدیون بانک مرکزی چین میلیون ها دلار.

انتشار اولین ویرایش داستان بدون اشاره کرد که اولین گزارش خود را به نظر می رسد به خبر جعلی. سیاسی همچنین به نظر می رسد برای مقابله با آن گزارش در بیانیه های قبلی به the Daily Caller.

“این مقاله و تیتر شامل به روز شد نظر از بانک مرکزی چین و اضافی گزارش” سیاسی نوشت و در آن به روز شده در مقاله نیست و اشاره کرد که اولین گزارش دقیق نیست.

زیر این لاک سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن تکرار ادعای نادرست در طول یک مصاحبه بدون مقاومت مواجه در CBS4 مارس 27.

“و در مورد بحث معاملات کسب و کار – نگاهی به معاملات کسب و کار رئیس جمهور است و با چین است. او مدیون ظاهرا میلیون ها دلار به بانک مرکزی چین می شود.”

سیاسی سپس به یک بزرگتر, به روز رسانی, به روز رسانی آن را به اصلاح و صدور طولانی سردبیر توجه داشته باشید در مورد این خبر جعلی.

“اصلاح: نسخه قبلی این مقاله گزارش شده است که رئیس جمهور تهمت مدیون ده ها میلیون به بانک مرکزی چین ناشی از یک 2012 معامله املاک و مستغلات” مقاله اشاره کرد. “گرچه بانک مرکزی چین از کمک مالی این معامله را بعد از فروش آن بهره در وام.”

سردبیر توجه داشته باشید در تلاش برای توضیح دهید که چگونه این مقاله بود bungled تا بد و چه مراحل سیاسی ظاهرا در زمان درست خود را گزارش. این انجام شد و روز بعد سیاسی را آرام و به روز رسانی خود خبر جعلی.

“ما تعهد سیاسی است که به روزنامه نگاری می شود که آن حقایق ، ما تاسف ما سقوط کوتاه در این مورد” سیاسی ویرایشگر توجه داشته باشید می خواند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de